
![]()
DS-2CE72KF3T-LSYE HIKVISION Turret ColorVu Κάμερα 3K 2.8mm
- Αναλογική Turret κάμερα 3K ColorVu για έγχρωμη εικόνα 24/7
- Smart Hybrid Light με IR ή λευκό φωτισμό έως 40m
- Σταθερός ευρυγώνιος φακός 2.8mm (112°)
- 130dB WDR, ενσωματωμένο μικρόφωνο, IP67
- Κωδικός προϊόντος: M8950
Hikvision DS-2CE72KF3T-LSYE ColorVu 3K Turret 2.8
Η DS-2CE72KF3T-LSYE (2.8mm) της HIKVISION είναι σύγχρονη αναλογική Turret κάμερα 3K ColorVu, σχεδιασμένη για να προσφέρει έγχρωμη εικόνα υψηλής ευκρίνειας 24 ώρες το 24ωρο. Ανήκει στη σειρά ColorVu KF3T-LS και αποτελεί ιδανική επιλογή για επαγγελματικές εγκαταστάσεις CCTV όπου απαιτείται σταθερή απόδοση και αξιόπιστη επιτήρηση σε κάθε φωτιστική συνθήκη.
Η κάμερα διαθέτει τεχνολογία Smart Hybrid Light, επιτρέποντας την αυτόματη ή χειροκίνητη επιλογή μεταξύ λευκού θερμού φωτισμού και υπέρυθρου Smart IR, με εμβέλεια φωτισμού έως 40 μέτρα. Ο σταθερός ευρυγώνιος φακός 2.8mm παρέχει μεγάλο πεδίο θέασης 112°, καθιστώντας την κατάλληλη για παρακολούθηση εισόδων, διαδρόμων, καταστημάτων, αποθηκών και εξωτερικών χώρων.
Η εξαιρετική ευαισθησία 0.0005 Lux (Color) σε συνδυασμό με το 130dB True WDR εξασφαλίζουν καθαρή, φωτεινή και ισορροπημένη εικόνα ακόμη και σε περιβάλλοντα με έντονες αντιθέσεις φωτισμού. Το ενσωματωμένο μικρόφωνο προσφέρει δυνατότητα καταγραφής ήχου, ενώ το ανθεκτικό μεταλλικό και πλαστικό περίβλημα με βαθμό προστασίας IP67 / NEMA 4X εγγυάται απρόσκοπτη λειτουργία σε απαιτητικές εξωτερικές συνθήκες.
Η Hikvision ColorVu 3K Turret κάμερα υποστηρίζει τροφοδοσία 12 VDC ή PoC.at, απλοποιώντας σημαντικά την εγκατάσταση και μειώνοντας το κόστος καλωδίωσης. Αποτελεί μία ολοκληρωμένη και αξιόπιστη λύση για σύγχρονα συστήματα αναλογικής βιντεοεπιτήρησης.
Η παραπάνω κάμερα είναι συμβατή με τα παρακάτω Καταγραφικά και εκδόσεις Firmware.
| Μοντέλο DVR | Εκδόσεις Firmware | |
|---|---|---|
| Παλιά μοντέλα | iDS-7204/08/16HUHI-M/XT | 4.83.100 και νεότερη έκδοση |
| iDS-7204/08HTHI-M/XT | 4.83.200 και νεότερη έκδοση | |
| iDS-7204/08/16HUHI-M/PXT | ||
| Νέα μοντέλα | iDS-7204/08/16HUHI-M/X | 4.83.100 και νεότερη έκδοση |
| iDS-7204/08/16/32HQHI-M/XT | 4.83.200 και νεότερη έκδοση | |
ColorVu 3K αναλογική Turret κάμερα Hikvision
| Τύπος | Turret |
| Ανάλυση | 3K |
| Φακός | 2.8mm |
| Γωνία Θέασης | 112° |
| WDR | 130 dB |
| Φωτισμός | IR & Λευκός (Smart Hybrid Light) |
| Εμβέλεια Φωτισμού | έως 40 m |
| Ευαισθησία | 0.0005 Lux (Color) |
| Ήχος | Ενσωματωμένο μικρόφωνο |
| Τροφοδοσία | 12 VDC / PoC.at |
| Σύνδεση | Analog (HDTVI) |
| Βαθμός Προστασίας | IP67 / NEMA 4X |
| Περίβλημα | Μεταλλικό & Πλαστικό |
| Χρώμα | Λευκό |
| Σειρά | ColorVu, KF3T-LS Series |
Hikvision DS-2CE72KF3T-LSYE ColorVu 3K Turret 2.8
Τεχνικό Φυλλάδιο - Περισσότερα τεχνικά χαρακτηριστικά θα βρείτε εδώ
Τιμή Λιανικής και Τιμή προσφοράς Internet θα βρείτε στο συνοπτικό τιμοκατάλογο για κάμερες εδώ και στην σελίδα με τους τιμοκαταλόγους εδώ
Κωδικός Προϊόντος: M8950








