
![]()
DS-2CE12KF3T-LSYE HIKVISION Bullet ColorVu Κάμερα 3K 2.8mm
- Αναλογική Bullet κάμερα 3K ColorVu για έγχρωμη εικόνα 24/7
- Smart Hybrid Light με επιλογή IR ή λευκού φωτισμού έως 40m
- Σταθερός ευρυγώνιος φακός 2.8mm (112°)
- 130dB WDR, ενσωματωμένο μικρόφωνο, IP67
- Κωδικός προϊόντος: M8951
Hikvision DS-2CE12KF3T-LSYE ColorVu 3K Bullet 2.8
ColorVu, KF3T-LS Series
DS-2CE12KF3T-LSYE, Hikvision ColorVu 3K Bullet κάμερα
Η DS-2CE12KF3T-LSYE (2.8mm) της HIKVISION είναι προηγμένη αναλογική Bullet κάμερα 3K ColorVu, σχεδιασμένη για να προσφέρει έγχρωμη εικόνα υψηλής ανάλυσης 24 ώρες το 24ωρο. Ανήκει στη σειρά ColorVu KF3T-LS και αποτελεί ιδανική λύση για επαγγελματικές εγκαταστάσεις CCTV που απαιτούν άριστη ποιότητα εικόνας, ακόμη και σε συνθήκες χαμηλού φωτισμού.
Χάρη στην τεχνολογία Smart Hybrid Light, υπάρχει η δυνατότητα επιλογής μεταξύ λευκού θερμού φωτισμού ή υπέρυθρου Smart IR, με εμβέλεια έως 40 μέτρα. Ο σταθερός ευρυγώνιος φακός 2.8mm προσφέρει μεγάλο πεδίο θέασης 112°, καθιστώντας την ιδανική για κάλυψη εισόδων, αυλών, αποθηκών και επαγγελματικών χώρων.
Η εξαιρετική ευαισθησία 0.0005 Lux σε συνδυασμό με το 130dB True WDR εξασφαλίζουν καθαρή και ισορροπημένη εικόνα ακόμη και σε περιβάλλοντα με έντονες αντιθέσεις φωτισμού. Το ενσωματωμένο μικρόφωνο επιτρέπει την ταυτόχρονη καταγραφή ήχου, ενώ το ανθεκτικό μεταλλικό και πλαστικό περίβλημα με βαθμό προστασίας IP67 / NEMA 4X εγγυάται απρόσκοπτη λειτουργία σε εξωτερικούς χώρους.
Η Hikvision ColorVu 3K Bullet κάμερα υποστηρίζει τροφοδοσία 12 VDC ή PoC.at, διευκολύνοντας την εγκατάσταση και μειώνοντας το κόστος καλωδίωσης, αποτελώντας μια αξιόπιστη και αποδοτική λύση επαγγελματικής επιτήρησης.
Η παραπάνω κάμερα είναι συμβατή με τα παρακάτω Καταγραφικά και εκδόσεις Firmware:
| Κατηγορία | Μοντέλο DVR | Εκδόσεις Firmware |
|---|---|---|
| Παλιά μοντέλα | iDS-7204/08/16HUHI-M/XT | 4.83.100 και νεότερη έκδοση |
| iDS-7204/08HTHI-M/XT | 4.83.200 και νεότερη έκδοση | |
| iDS-7204/08/16HUHI-M/PXT | ||
| Νέα μοντέλα | iDS-7204/08/16HUHI-M/X | 4.83.100 και νεότερη έκδοση |
| iDS-7204/08/16/32HQHI-M/XT | 4.83.200 και νεότερη έκδοση |
ColorVu 3K αναλογική Bullet κάμερα Hikvision
| Τύπος | Bullet |
| Ανάλυση | 3K |
| Φακός | 2.8mm |
| Γωνία Θέασης | 112° |
| WDR | 130 dB |
| Φωτισμός | IR & Λευκός (Smart Hybrid Light) |
| Εμβέλεια Φωτισμού | έως 40 m |
| Ευαισθησία | 0.0005 Lux (Color) |
| Ήχος | Ενσωματωμένο μικρόφωνο |
| Τροφοδοσία | 12 VDC / PoC.at |
| Σύνδεση | Analog (HDTVI) |
| Βαθμός Προστασίας | IP67 / NEMA 4X |
| Περίβλημα | Μεταλλικό & Πλαστικό |
| Χρώμα | Λευκό |
| Σειρά | ColorVu, KF3T-LS Series |
Hikvision DS-2CE12KF3T-LSYE ColorVu 3K Bullet 2.8
Τεχνικό Φυλλάδιο - Περισσότερα τεχνικά χαρακτηριστικά θα βρείτε εδώ
Τιμή Λιανικής και Τιμή προσφοράς Internet θα βρείτε στο συνοπτικό τιμοκατάλογο για κάμερες εδώ και στην σελίδα με τους τιμοκαταλόγους εδώ
Κωδικός Προϊόντος: M8951








