Δικτυακή Dome Κάμερα DS-2CD2346G2-ISU/SL 2.8 HIKVISION
AcuSense 2nd Generation 4MP (2688 x 1520)
Εξωτερικού χώρου - Έγχρωμη εικόνα ημέρα - νύχτα, με ενσωματωμένο μικρόφωνο και μεγάφωνο
Αυτόματος λευκός θερμός φωτισμός Smart Light εμβέλειας ως 30 m
Κωδικός Προϊόντος M3761
Δικτυακή Dome Κάμερα DS-2CD2346G2-ISU/SL 2.8 HIKVISION
Περιγραφή
- Δικτυακή κάμερα Dome (τύπου turret) 4MP AcuSense 2nd Generation
- Σταθερός ευρυγώνιος φακός 2.8mm (γωνία θέασης 103°) υψηλής φωτεινότητας F1.4
- Υψηλή ευαισθησία 0.003 Lux / 0 Lux IR with white light
- Έγχρωμη εικόνα ημέρα - νύκτα
- Με ενσωματωμένο μικρόφωνο και μεγάφωνο
- Υποδοχή κάρτας Micro SD/SDHC/SDXC ως 256 GB για τοπική καταγραφή video.
- Αυτόματος λευκός θερμός φωτισμός Smart Light εμβέλειας ως 30 m
- 120dB WDR, 3D DNR, BLC, H.265+, ROI
- Βαθμός στεγανότητας: IP67
- Τροφοδοσία: 12 VDC, 0.65 A, max. 7.8 W PoE (802.3af, 36 V to 57 V), 0.25 A to 0.15 A, max. 8.8 W
- Κατανάλωση: PoE 12 VDC, 0.65 A, max. 7.8 W
- Διαστάσεις: (διάμετρος x ύψος): 138.3mm × 124.5mm
- 2 Χρόνια εγγύηση
- Κωδικός: M3761
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
DS-2CD2346G2-ISU/SL 2.8 HIKVISION
| Χρήση | Εξωτερικού Χώρου |
| Τύπος κάμερας | Turret Dome |
| Ενσύρματη | Ναι |
| Ασύρματη/WiFi | Όχι |
| Σειρά IP | Easy IP 4.0 AcuSence |
| Ανάλυση | 5MP |
| Φακός | 2.8 mm |
| Γωνία Θέασης | 103° |
| Ευαισθησία | 0.003 Lux |
| Εμβέλεια IR | 30m |
| Συμπίεση | H.264-H.264+-H.265-H.265+-MJPEG (sub stream) |
| Υποδοχή Κάρτας | Micro SD/SDHC/SDXC έως 256 GB |
| WDR | 120 db |
| Βαθμός Προστασίας | IP66 |
| Τροφοδοσία Κάμερας | 12VDC-PoΕ |
| Κατανάλωση Κάμερας | 9 W-10 W PoE |
| Περιλαμβάνεται Τροφοδοτικό | Όχι |
| ColorVu | Όχι |
| AcuSence | Ναι |
| DarkFighter | Ναι |
| VCA Analytics | Line Crossing-Intrusion-Face Capture-Region Entrance & Exiting Detection-Human/Vehicle |
| Λευκός φωτισμός | Ναι |
| Χρώμα | Λευκό |
| Περίβλημα | Μεταλλικό |
| Ενσωματωμένο μικρόφωνο | Ναι |
| Ενσωματωμένο μεγάφωνο | Ναι |
| Ενσωματωμένος Ανιχνευτής κίνησης | Όχι |
| Με σειρήνα και strobe light | Ναι |
| Είσοδοι/Έξοδοι ήχου | 1-ch audio I/O |
| HLC | Ναι |
| Είσοδοι/Έξοδοι Alarm | 1-ch alarm I/O |
| Θύρα RS485 | Όχι |
Δικτυακές (IP) κάμερες AcuSense 2ης Γενιάς 4K (8MP)
Οι κάμερες AcuSense 2ης Γενιάς 4K (8MP) διαθέτουν όλα τα χαρακτηριστικά των EasyIP 4.0 AcuSense, επιπλέον δε, ενσωματώνουν λευκό φωτισμό που μπορεί να αναβοσβήνει (strobe light) κατά την ανίχνευση παραβίασης του χώρου. Εκτός αυτού, διαθέτουν ενσωματωμένο ηχείο που μπορεί να εκπέμπει προ-ηχογραφημένα μηνύματα σε περίπτωση παραβίασης, τα οποία μπορούν να προσαρμοστούν από τον χρήστη και να μεταφορτωθούν στην κάμερα ως αρχεία *.wav. Την ενεργοποίηση του strobe light και των ηχητικών μηνυμάτων μπορεί να διενεργεί ο χρήστης είτε μέσω του iVMS-4200 είτε μέσω του Hik-Connect. Αυτές οι κάμερες προσφέρουν επίσης τη δυνατότητα ελέγχου του συνωστισμού, εκπέμποντας σήματα strobe light και αναπαράγοντας προ-ηχογραφημένα μηνύματα όταν ανιχνεύουν μη συμμόρφωση με τις απαιτούμενες αποστάσεις στον χώρο εποπτείας τους.
Αρχεία για κατέβασμα
Μοντέλο Κάμερας: DS-2CD2346G2-ISU/SL 2.8 HIKVISION
Τεχνικό Φυλλάδιο - Περισσότερα τεχνικά χαρακτηριστικά θα βρείτε εδώ
DS-2CD2346G2-ISU/SL 2.8 HIKVISION
Τιμή Λιανικής και Τιμή προσφοράς Internet θα βρείτε στο συνοπτικό τιμοκατάλογο για κάμερες Hikvision IP εδώ και στην σελίδα με τους τιμοκαταλόγους εδώ
DS-2CD2346G2-ISU/SL 2.8 HIKVISION
Κωδικός Προϊόντος Μ3760









