Δικτυακή Dome Κάμερα ColorVu Lite DS-2CD1347G2H-LIU 2.8 HIKVISION
Δικτυακή Bullet Κάμερα ColorVu Lite 4MP (2560 x 1440)
Εξωτερικού χώρου - Έγχρωμη εικόνα ημέρα - νύχτα, με ενσωματωμένο μικρόφωνο
Αυτόματος λευκός θερμός φωτισμός Smart Light εμβέλειας ως 30 m
Κωδικός Προϊόντος CAMIP4MP.311
Δικτυακή Bullet Κάμερα ColorVu Lite DS-2CD1347G2H-LIU 2.8 HIKVISION
Περιγραφή
- Δικτυακή κάμερα turret 4MP Smart Hybrid Light ColorVu Lite 1.3
- Σταθερός ευρυγώνιος φακός 2.8mm (γωνία θέασης 106°) υψηλής φωτεινότητας F1.0
- Υψηλή ευαισθησία 0.001 Lux / 0 Lux with white light
- Έγχρωμη εικόνα ημέρα - νύκτα
- Με ενσωματωμένο μικρόφωνο
- Υποδοχή κάρτας Micro SD/SDHC/SDXC ως 256 GB για τοπική καταγραφή video.
- Αυτόματος λευκός θερμός φωτισμός Smart Light εμβέλειας ως 30 m
- 120dB WDR, 3D DNR, BLC, H.265+, ROI
- Βαθμός στεγανότητας: IP67
- Τροφοδοσία: PoE ή 12 VDC
- Κατανάλωση: 6 W / 7.5 W (PoE)
- Διαστάσεις: (διάμετρος x ύψος) 110×93mm.
- 2 Χρόνια εγγύηση
- Κωδικός: DS-2CD1347G2H-LIU 2.8
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
DS-2CD1347G2H-LIU 2.8 HIKVISION
| Χρήση | Εξωτερικού Χώρου |
| Τύπος κάμερας | Turret |
| Ενσύρματη | Ναι |
| Ασύρματη/Wi-Fi | ΟΧΙ |
| Αισθητήρας | 1/3" Progressive Scan CMOS |
| Ανάλυση | 2560 x 1440 (4MP) |
| Φακός |
2.8mm |
| Γωνία Θέασης | Pan: 0° to 360°, tilt: 0° to 75°, rotate: 0° to 360° |
| Ευαισθησία | Color: 0.0005 Lux @ (F1.0, AGC ON), B/W: 0 Lux with IR |
| Εμβέλεια ColorVu | 30m |
| WDR | 120 dB |
| Υποδοχή Κάρτας μνήμης | ΝΑΙ |
| VCA Analytics | ΟΧΙ |
| Πρωτόκολλα Δικτύου | TCP/IP, ICMP, HTTP, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, QoS, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS |
| Ταυτόχρονη μετάδοση | μέχρι 6 κανάλια |
| API | ONVIF (PROFILE S), ISAPI, SDK |
| Χρήστες | μέχρι 32 |
| Βελτιστοποίηση Εικόνας | BLC, HLC, 3D DNR |
| Αντιβανδαλιστική προστασία | ΟΧΙ |
| Βαθμός Στεγανότητας | IP67 |
| Τροφοδοσία Κάμερας | 12 VDC ± 25%, 0.5 A, max. 6.0 W, Ø 5.5 mm ομοαξονικό βύσμα τροφοδοσίας, προστασία αντίστροφης πολικότητας, PoE: IEEE 802.3af, Class 3, max. 7.5 W |
| Κατανάλωση Κάμερας | 6W / 7.5W (PoE) |
| Σειρά | ColorVu Lite |
| Χρώμα | Λευκό |
| Περίβλημα | Μεταλλικό & Πλαστικό |
| Ενσωματωμένο μικρόφωνο | ΝΑΙ |
| ColorVu | ΝΑΙ |
| Acusense | OXI |
| Βάρος | ~420 g |
| Διαστάσεις |
(ΠxBxY) 150mm × 150mm × 141mm |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | –30 °C με +60 °C (–22 °F με +140 °F) |
Δικτυακές (IP) κάμερες ColorVu Lite
Η νέα οικονομική σειρά IP ColorVu Lite περιλαμβάνει κάμερες 2 & 4 MP, με εξαιρετικά φωτεινό φακό F1.0, υψηλή ευαισθησία 0.001 Lux, αυτόματα ενεργοποιούμενο λευκό θερμό φωτισμό Smart Light, και video motion detection. Είναι κατάλληλες για να παρέχουν έγχρωμη εικόνα ημέρα - νύχτα, σε πολλές εφαρμογές. Δεν υποστηρίζουν VCA analytics και δεν έχουν υποδοχή για κάρτα Flash Micro SD.
Αρχεία για κατέβασμα
Μοντέλο Κάμερας: DS-2CD1347G2H-LIU 2.8 HIKVISION
Τεχνικό Φυλλάδιο - Περισσότερα τεχνικά χαρακτηριστικά θα βρείτε εδώ
Παρελκόμενα

HIKVISION DS-1280ZJ-XS
Μεταλλική βάση – κουτί συνδέσεων extra small, Διαστάσεις: Φ100x43x129 mm
HIKVISION DS-1281ZJ-S (S05414)
HIKVISION DS-1272ZJ-110-TRS (S05411)

DS-2CD1347G2H-LIU 2.8 HIKVISION
Τιμή Λιανικής και Τιμή προσφοράς Internet θα βρείτε στο συνοπτικό τιμοκατάλογο για κάμερες Hikvision IP εδώ και στην σελίδα με τους τιμοκαταλόγους εδώ
DS-2CD1347G2H-LIU 2.8 HIKVISION
Κωδικός Προϊόντος CAMIP4MP.311







