Ajax Motion Protect Outdoor
Ασύρματος ανιχνευτής κίνησης εξωτερικού χώρου με προηγμένο σύστημα αντισυγκάλυψης
Αντοχή σε ακραίες καιρικές συνθήκες
Κωδικός Προϊόντος AJ149
Ajax Motion Protect Outdoor
Περιγραφή
Το Motion Protect Outdoor είναι ένας ασύρματος ανιχνευτής κίνησης εξωτερικού χώρου με προηγμένο σύστημα αντισυγκάλυψης και αγνοεί τα κατοικίδια ζώα. Κάθε φορά που το Motion Protect Outdoor ανιχνεύει κίνηση, ο LISA (Live Intelligent System Analysis) ένας ξεχωριστός αλγόριθμος δύο βημάτων για ανάλυση σήματος αναλύει και συγκρίνει μορφές σήματος από δύο αισθητήρες σε πραγματικό χρόνο. Εάν οι φόρμες είναι παρόμοιες, ενεργοποιείται ο συναγερμός.
Αντοχή στο κρύο και τη ζέστη
Ζέστη ή κρύο, χιόνι ή βροχή—Το Motion Protect Outdoor είναι έτοιμο να λειτουργήσει και στις πιο ακραίες καιρικές συνθήκες. Ο ανιχνευτής εξωτερικού χώρου λειτουργεί έως και 5 χρόνια με τις προεγκατεστημένες μπαταρίες. Επιπλέον, για να αυξήσουμε την αυτονομία και να απλοποιήσουμε τη συντήρηση σε ακραίες συνθήκες, παρέχουμε την επιλογή χρήσης εξωτερικής ισχύος.
Τεχνικά χαρακτηριστικά
Ajax Motion Protect Outdoor
| Κατηγορία | Ηλεκτροοπτικός ανιχνευτής ασφαλείας ραδιοφωνικών καναλιών |
| Συμβατότητα | Όλοι οι πίνακες συναγερμού και όλες οι επεκτάσεις σήματος Ajax |
| Τοποθέτηση |
Εξωτερικού χώρου |
| Απόσταση ανίχνευσης κίνησης |
3 εως 15 μέτρα με δυνατότητα προσαρμογής |
| Μετάδοση συναγερμού |
Μέχρι 0,15 s |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | Jeweller (868.0-868.6 MHz) |
| Εμβέλεια επικοινωνίας | Έως 1.700 μ (σε ανοιχτή περιοχή) |
| Δείκτης Προστασίας |
IP55 |
| Τροφοδοσία | 2 Μπαταρίες CR123Α 3V |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας |
Μέχρι 5 χρόνια |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | −25°C to +60°C |
| Υγρασία λειτουργίας |
μέχρι 95% |
| Διαστάσεις | 183 mm × 70 mm × 65 mm |
| Αισθητήρας |
2 PIR |
| Γωνίες ανίχνευσης |
Οριζόντια — 90° |
| Χρόνος για ανίχνευση κίνησης |
από 0,3 μέχρι 2m/s |
| Ευαισθησία |
3 επίπεδα προσαρμογής |
| Συνιστώμενο ύψος εγκατάστασης |
0,8 - 1,3 μέτρα |
| Διάρκεια Ζωής |
10 χρόνια |
| Εγγύηση | 2 Χρόνια |
| Βάρος | 322 g |
| Περιεχόμενα συσκευασίας |
Ajax Motion Protect Outdoor αισθητήρας κίνησης SmartBracket πάνελ τοποθέτησης 2 Προεγκατεστημένες μπαταρίες CR123A Οδηγίες εγκατάστασης Οδηγίες χρήσης |
Αρχεία για κατέβασμα
Ajax Motion Protect Outdoor
Τεχνικό Φυλλάδιο - Περισσότερα τεχνικά χαρακτηριστικά θα βρείτε εδώ
Τιμή Λιανικής και Τιμή προσφοράς Internet θα βρείτε στο συνοπτικό τιμοκατάλογο για ασύρματους συναγερμούς Ajax εδώ
και στην σελίδα με τους τιμοκαταλόγους εδώ
Κωδικός Προϊόντος AJ149








