Ajax KeyPad Plus
Ασύρματο πληκτρολόγιο αφής
Υποστηρίζει κάρτες RFID και Tag - Ανέπαφη Πρόσβαση
Κωδικός Προϊόντος AJ052 (Λευκό)/ AJ054 (Μαύρο)
Ajax KeyPad Plus
Περιγραφή
Το Ajax KeyPad Plus είναι ένας συνδυασμός σχεδιασμού, προηγμένης τεχνολογίας κρυπτογράφησης και σύνθετης εμπειρίας χρήστη για την πιο απλή και προστατευμένη διαχείριση ασφάλειας. Οπλίστε και αφοπλίστε τον Ajax, ενεργοποιήστε τη νυχτερινή λειτουργία και διαχειριστείτε συγκεκριμένες ομάδες με κάρτα Pass ή μπρελόκ Tag1.
Τεχνικά χαρακτηριστικά
Ajax KeyPad Plus
| Χρώμα | Μαύρο / Λευκό |
| Τύπος συσκευής | Ασύρματη |
| Χρήση | Εξωτερική |
| Τύπος πληκτρολογίου | Αφής |
| Αριθμός πλήκτρων |
15 |
| Κωδικός ενέδρας | Διαθέσιμο |
| Προστασία από πρόβλεψη κωδικού |
Διαθέσιμο |
| Συναγερμός Tamper |
Διαθέσιμο |
| Ένδειξη όπλισης / αφόπλισης | Διαθέσιμο |
| Ισχύς εκπομπής ασυρμάτων | 20 mW |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | Jeweller (868.0-868.6 MHz) |
| Μέγιστη απόσταση ανιχνευτή – κεντρικής μονάδας (HUB) | Έως 1.700 μ (σε ανοιχτή περιοχή) |
| Ανέπαφη Πρόσβαση |
DESFire® EV1, EV2 ISO14443-А (13,56MHz) |
| Υγρασία λειτουργίας | Έως 75% |
| Τροφοδοτικό | 4 AA μπαταρίες |
| Τάση τροφοδοσίας | 3V |
| Διάρκεια μπαταρίας |
2 χρόνια |
| Ένδειξη φόρτισης μπαταρίας | Διαθέσιμο |
| Βάρος | 267 g |
| Διαστάσεις |
165 mm × 113 mm × 20 mm |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10°C έως +40°C |
Μέγιστη απόδοση
Ajax KeyPad Plus
- Λειτουργεί σε απόσταση από το HUB έως 1.700 μέτρα σε ανοιχτό πεδίο ή σε χώρο διαφόρων ορόφων μιας επιχείρησης
- Επιτρέπει την μερική όπλιση του συστήματος (Stay)
- Ένδειξη κατάστασης συστήματος
- Ανέπαφη Πρόσβαση DESFire®
Εύκολη λειτουργία
Ajax KeyPad Plus
- Με την τεχνολογία αμφίδρομης επικοινωνίας, το πληκτρολόγιο επιβεβαιώνει την αποστολή κάθε εντολής προς το HUB.
- Έχει διάρκεια ζωής μπαταρίας έως 2 χρόνια με επίβλεψη επικοινωνίας ανά 1 λεπτό.
- Όπλιση / αφόπλιση με κωδικό
- Πλήκτρο γρήγορης όπλισης.
- Υποστήριξη κάρτας RFID και Tag
Προστασία από εισβολείς και προβλήματα λειτουργίας
- Τεχνολογία κρυπτογράφησης κυλιόμενου κωδικού και επιβεβαίωσης σήματος επικοινωνίας.
- Προστασία από δολιοφθορά.
- Η επίβλεψη επικοινωνίας του πληκτρολογίου μπορεί να ρυθμιστεί από 12-300 δευτερόλεπτα.
- Ανίχνευση Jamming (παρεμβολής) και αλλαγή συχνότητας.
Απλή εγκατάσταση, επαγγελματικού επιπέδου
- Δεν χρειάζεται να ανοιχτεί το περίβλημα κατά την εγκατάσταση
- Η ποιότητα του σήματος μπορεί να ελεγχθεί απομακρυσμένα.
- Συνδέεται στο Ajax Hub με ένα μόνο click.
Τιμή Λιανικής και Τιμή προσφοράς Internet θα βρείτε στο συνοπτικό τιμοκατάλογο για ασύρματους συναγερμούς Ajax εδώ
και στην σελίδα με τους τιμοκαταλόγους εδώ
Κωδικός Προϊόντος AJ053 (Λευκό)/ AJ054 (Μαύρο)












