Ajax Button
Ασύρματο κουμπί πανικού
Eγγυημένη απόκριση συναγερμού
Κωδικός Προϊόντος AJ018 (Λευκό)/ AJ019 (Μαύρο)
Ajax Button
Ajax Button
Το κουμπί πανικού Ajax ειδοποιεί αμέσως μια εταιρεία παρακολούθησης συναγερμών για εισβολή, διαρροή αερίου ή πυρκαγιά. Επιπλέον, μπορεί να ζητήσει ιατρική βοήθεια και να ενημερώσει τους συγγενείς για μια ξαφνική επιδείνωση της υγείας με ένα μόνο κλικ. Στη λειτουργία πανικού, η συσκευή υποστηρίζει 4 τύπους συναγερμών. Καθορίζουν τον κωδικό του συμβάντος που αποστέλλεται σε μια εταιρεία παρακολούθησης συναγερμών και το κείμενο ειδοποίησης που λαμβάνουν οι χρήστες. Η ακριβής απόκριση συναγερμού είναι εγγυημένη. Επιπλέον, μπορεί να διαχειριστεί έξυπνες οικιακές συσκευές ενεργοποιώντας σενάρια με ένα ή διπλό κλικ.
Λειτουργία Πανικού
Πατήστε το κουμπί πανικού για να καλέσετε αμέσως την εταιρεία ασφαλείας και να ειδοποιήσετε όλους τους χρήστες για τον κίνδυνο.
Εγγυημένη Μετάδοση
Το κουμπί πανικού Ajax επικοινωνεί με τον πίνακα χρησιμοποιώντας το πρωτόκολλο Jeweler σε απόσταση έως και 1300 m. Μόλις σταλεί ο συναγερμός, θα δείτε ένα πράσινο φως να αναβοσβήνει. Το Jeweler κρυπτογραφεί όλα τα μεταδιδόμενα δεδομένα. Σε περίπτωση παρεμβολής σήματος, το σύστημα Ajax αλλάζει τη ραδιοσυχνότητα και ειδοποιεί εσάς καθώς και την εταιρεία ασφαλείας για την κατάσταση.
Τεχνικά χαρακτηριστικά
Ajax Button
| Κατηγορία | Ασύρματο κουμπί πανικού |
| Συμβατότητα | Όλοι οι πίνακες συναγερμού και όλες οι επεκτάσεις σήματος Ajax |
| Αποτροπή λάθος συναγερμού |
Ναι(στη λειτουργία πανικού) |
| Αριθμός κουμπιών | 1 |
| Μετάδοση συναγερμού |
Μέχρι 0,15 s |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | Jeweller (868.0-868.6 MHz) |
| Εμβέλεια επικοινωνίας | Έως 1.300 μ (σε ανοιχτή περιοχή) |
| Δείκτης Προστασίας |
IP55 |
| Τροφοδοσία | Μπαταρία CR2032 3V |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας |
Μέχρι 5 χρόνια |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | −10°C to +40°C |
| Υγρασία λειτουργίας |
μέχρι 75% |
| Διαστάσεις | 47 mm × 35 mm × 13 mm |
| Λειτουργία πανικού |
Ναι |
| Διάρκεια Ζωής |
10 χρόνια |
| Εγγύηση | 2 Χρόνια |
| Βάρος | 16 g |
| Περιεχόμενα συσκευασίας |
Ajax Button, Προεγκατεστημένη μπαταρία CR032 Ταινία διπλής όψης Οδηγίες χρήσης |
Αρχεία για κατέβασμα
Ajax Button
Τεχνικό Φυλλάδιο - Περισσότερα τεχνικά χαρακτηριστικά θα βρείτε εδώ
Τιμή Λιανικής και Τιμή προσφοράς Internet θα βρείτε στο συνοπτικό τιμοκατάλογο για ασύρματους συναγερμούς Ajax εδώ
και στην σελίδα με τους τιμοκαταλόγους εδώ
Κωδικός Προϊόντος AJ018 (Λευκό)/ AJ019 (Μαύρο)










