
Imou IPC-D22 Dome Lite | Ασύρματη IP Wi-Fi dome κάμερα 1080p
Εξωτερικού χώρου - Φακός 2,8mm
Με την εγγύηση της Dahua technology
Υποδοχή κάρτας μνήμης micro SD ως 256GB για τοπική καταγραφή video
Συμπίεση H.265
Κωδικός Προϊόντος MW14
Imou IPC-D22 Dome Lite
Περιγραφή
Περιγραφή
Η Dome Lite προσφέρει ζωντανή παρακολούθηση 2 MP FULL HD 1080p με φακό 2,8 mm και υποστηρίζει τη πιο πρόσφατη συμπίεση H.265 που μπορεί να εξοικονομήσει έως και 50% εύρος ζώνης και αποθηκευτικό χώρο. Ανίχνευση κίνησης σε πραγματικό χρόνο και άμεση ειδοποίηση σας κρατούν ενήμερους για το τι συμβαίνει με τα υπάρχοντά σας ανά πάσα στιγμή από οπουδήποτε.
- Ασύρματη δικτυακή (ΙP) dome κάμερα 1080P
- Εξωτερικού χώρου
- Ανάλυση 2MP (1080P)
- Εμβέλεια 20m (και τη νύχτα)
- Προστασία 24/7
- Υποδοχή κάρτας μνήμης micro SD ως 256GB για τοπική καταγραφή video
- Συμπίεση H.265
- Wi-Fi
- 2 χρόνια εγγύηση
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
Imou IPC-D22 Dome Lite
| Χρήση | Εξωτερικού Χώρου |
| Τύπος κάμερας | Δικτυακή IP |
| Αισθητήρας | 1/2,7" Progressive Scan CMOS |
| Ανάλυση | 1920 × 1080 |
| Φακός |
2,8mm |
| Γωνία Θέασης | 114,6° (Οριζόντια), 62,3° (Κάθετα), 135° (Διαγώνια) |
| Συμπίεση Video | H.265/ H.264 |
| Εμβέλεια IR | 20m |
| WDR | Digital WDR |
| Υποδοχή Κάρτας μνήμης | micro SD ως 256GB |
| Μείωση Θορύβου | 3D DNR |
| Χρώμα | Λευκό |
| Τροφοδοσία Κάμερας | DC 12V/1A |
| Κατανάλωση Κάμερας | <4,7W |
| Ασύρματη | Ναι |
| Wi-Fi | Ναι |
| Σειρήνα |
Όχι |
| Ενσωματωμένο μικρόφωνο | Όχι |
| Δίκτυο | Wi-Fi:IEEE802.11b/g/n, 50m σε ανοιχτό χώρο εφαρμογή IMOU για iOS, Android και onvif |
| Περιεχόμενα συσκευασίας | Imou IPC-D22 Dome Lite Κάμερα, Βίδες, φορτιστής, Οδηγίες χρήσης, σχεδιάγραμμα εγκατάστασης |
| Βάρος | 195 g |
| Διαστάσεις |
(Διάμετρος x ύψος) Φ100 × 74.3mm |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C to +45°C |
Αρχεία για κατέβασμα
Imou IPC-D22 Dome Lite
Τιμή Internet 65,00 ευρώ με το φπα και την έκπτωση για λίγες μέρες
Κωδικός Προϊόντος ΜW14








