
Cube Κάμερα HAC-HUM3201B-0360B 2MP Starlight Dahua
Εξωτερικού χώρου 2MP (30fps@1080P)
Φακός 2,8mm, CVI/TVI/AHD/CVBS
Ενσωματωμένο μικρόφωνο - IP67
Κωδικός Προϊόντος M3808
Η κάμερα Dahua HAC-HUM3201B-0360B 2MP Starlight HDCVI 3.6mm Pinhole προσφέρει εξαιρετική απόδοση και ευελιξία για αόρατη παρακολούθηση. Με ανάλυση full HD 1080P και τεχνολογία Starlight, αυτή η κάμερα καταγράφει εικόνες υψηλής ποιότητας με εκπληκτική λεπτομέρεια ακόμη και σε περιβάλλοντα με ακραία χαμηλό φωτισμό. Η λειτουργία True WDR 120dB εξασφαλίζει την απόδοση πλούσιων εικόνων ακόμη και σε συνθήκες έντονης αντίθεσης φωτισμού, ενώ η τεχνολογία 3DNR μειώνει το θόρυβο για ακόμη καλύτερη ποιότητα εικόνας. Η δυνατότητα εναλλαγής εξόδων από HD σε SD παρέχει ευελιξία στις ανάγκες παρακολούθησης, ενώ ο σταθερός φακός 3.6mm εξασφαλίζει ευρεία κάλυψη του χώρου.
Η κάμερα διακρίνεται για τον συμπαγή σχεδιασμό της, που την καθιστά ιδανική για αόρατη παρακολούθηση σε εφαρμογές όπως τα ΑΤΜ. Με δυνατότητα μετάδοσης τεσσάρων σημάτων μέσω ενός ομοαξονικού καλωδίου και προστασία έναντι ηλεκτρικών διαταραχών και κεραυνών, η κάμερα εξασφαλίζει αξιοπιστία και αντοχή σε δύσκολες συνθήκες λειτουργίας. Με πολύγλωσσο μενού OSD και υποστήριξη πολλαπλών μορφών βίντεο, η κάμερα προσφέρει ευελιξία και συμβατότητα με τα περισσότερα συστήματα παρακολούθησης στην αγορά. Η Dahua HAC-HUM3201B-0360B αναδεικνύεται ως μια αξιόπιστη και προηγμένη λύση για αόρατη παρακολούθηση με υψηλή απόδοση και ευκολία χρήσης.
HAC-HUM3201B-0360B 2MP IR HDCVI Dahua
HAC-HUM3201B-0360B 2MP IR HDCVI Dahua
| Φακός | Σταθερός φακός 3.6mm |
| Αισθητήρας | 1/2,8" CMOS |
| Ελάχιστος φωτισμός | 0,05 Lux/F2,4 (Έγχρωμο), 0,005 Lux/F2,4 (B/W), 30 IRE |
| Μέγιστη. Ανάλυση εικόνας | 1920 x 1080 |
| IR Distance | ΟΧΙ |
| Ρυθμός καρέ | 25/30fps@1080P, 25/30fps@720P |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30°C ~ +60°C (-22°F ~ +140°F) / Λιγότερο από 90% RH * Η εκκίνηση θα πρέπει να γίνει σε θερμοκρασία άνω των -30°C (-22°F) |
| Κατανάλωση ενέργειας | Μέγιστο 1,2 W (12 V DC) |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 35,5 mm x 29,9 mm x 22,1 mm (1,40" x 1,18" x 0,87") |
| Βάρος | 0,09 kg (0,20 lb) |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | DC12V |

PFM321D
Μετασχηματιστής 12V 1A

PFM320
Μετασχηματιστής 12V 1A

PFM320D-015
Μετασχηματιστής 12V 1A
Η σειρά καμερών Micro-size της Dahua προσφέρει μια ποικιλία επιλογών για σενάρια που απαιτούν μικρού μεγέθους κάμερες με μεγάλη γωνία θέασης. Με συμπαγή σχεδιασμό, η Micro-size σειρά έχει δημιουργηθεί ώστε να είναι φιλική προς το περιβάλλον.
Ανακαλύψτε την ευελιξία και την υψηλή απόδοση μέσα από τη συμπαγή σχεδίαση των καμερών Micro-size της Dahua, επιλογή που συνδυάζει λειτουργικότητα και απόδοση σε ένα μικρό πακέτο.
Αναβαθμίστε την ασφάλεια του χώρου σας με μια κάμερα που είναι σχεδιασμένη να προσφέρει αξιόπιστη επίβλεψη χωρίς να επηρεάζει τις καθημερινές δραστηριότητες.
Αρχεία για κατέβασμα
HAC-HUM3201B-0360B 2MP IR HDCVI Dahua
Τεχνικό Φυλλάδιο - Περισσότερα τεχνικά χαρακτηριστικά θα βρείτε εδώ
PFM321D
Μετασχηματιστής 12V 1A

PFM320
Μετασχηματιστής 12V 1A

PFM320D-015
Μετασχηματιστής 12V 1A
HAC-HUM3201B-0360B 2MP IR HDCVI Dahua
Τιμή Λιανικής και Τιμή προσφοράς Internet θα βρείτε στο συνοπτικό τιμοκατάλογο για κάμερες Dahua 2MP εδώ
και στην σελίδα με τους τιμοκαταλόγους εδώ
Κωδικός Προϊόντος Μ3806






