
CIP-004G2C Κάμερα IP PTZ Dome Wi-Fi με Αυτόματη Παρακολούθηση Κίνησης
- 2MP mini Wi-Fi Κάμερα
- Αυτόματο Σύστημα Παρακολούθησης Κίνησης
- Εύρος Κίνησης: Οριζ. 355° και Κατακόρ. 95° με autotracking
- Φακός: Σταθερός 3.6mm (102°), Συμπίεση Βίντεο: H.265
- Κωδικός προϊόντος: M3932
CIP-004G2C Κάμερα IP PTZ Dome Wi-Fi με Αυτόματη Παρακολούθηση Κίνησης
Η CIP-004G2C Κάμερα IP PTZ Dome Wi-Fi G2+ είναι η ιδανική λύση για ασφαλή παρακολούθηση εσωτερικών χώρων, με ποιότητα εικόνας 2MP και Wi-Fi σύνδεση.
Διαθέτει αυτόματο σύστημα παρακολούθησης κίνησης και δυνατότητα autotracking, ιδανική για παρακολούθηση ανθρώπων και αντικειμένων. Χάρη στον σταθερό φακό 3.6mm, καλύπτει μεγάλο εύρος και προσφέρει εικόνα 102°.
Επιπλέον, η κάμερα διαθέτει υποστήριξη για συμπίεση βίντεο H.265 για καλύτερη ποιότητα και μικρότερο μέγεθος αρχείων, ενώ η υποστήριξη Wi-Fi και η δυνατότητα απομακρυσμένης παρακολούθησης μέσω της εφαρμογής G2Call+ προσφέρουν ευκολία και άμεση πρόσβαση από το κινητό τηλέφωνο.
| Τύπος | PTZ |
| Τεχνολογία | IP |
| Αισθητήρας Εικόνας | 1/3.2" CMOS Progressive |
| Μέγιστη Ανάλυση | 2MP |
| Αριθμός Εικόνων ανά Δευτερόλεπτο (FPS) | 25 |
| Χρώμα | Λευκό |
| Τοποθέτηση | Οροφή |
| Φακός | Σταθερός |
| Εστιακή Απόσταση Φακού | 3.6mm |
| Λειτουργία Νυχτερινής Όρασης | Ημέρα/Νύχτα |
| Απόσταση IR (m) | 10m |
| Γωνία Περιστροφής (Pan) | 0-355° |
| Γωνία Κλίσης (Tilt) | 0-95° |
| Αυτόματη Παρακολούθηση (Autotracking) | Ναι |
| WDR | Όχι |
| AOC | Όχι |
| Πρόσθετες Λειτουργίες | AWB, AES |
| Συμπίεση Βίντεο | H.265 |
| Αναγνώριση Προσώπου | Όχι |
| Εσωτερική Αποθήκευση | Ναι (μέχρι 128GB) |
| Διασύνδεση Δικτύου | Όχι |
| Ενσωματωμένο Μικρόφωνο | Ναι |
| Ενσωματωμένο Ηχείο | Ναι |
| UTC | Όχι |
| Ενσωματωμένο WiFi | Ναι |
| Απομακρυσμένη Πρόσβαση / Εφαρμογή | Εφαρμογή G2Call+ |
| Μέγιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας (ºC) | 50 |
| Ελάχιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας (ºC) | -10 |
| Συμπεριλαμβανόμενη Τροφοδοσία | Ναι |
| Μέγιστη Κατανάλωση (W) | 5.5 |
| Διαστάσεις - Ύψος (mm) | 113 |
| Διαστάσεις - Διάμετρος (mm) | 81 |
| Βάρος (gr.) | 214 |
| Πιστοποιήσεις | CE, RoHS |
Κάμερα IP PTZ Dome Wi-Fi
[ πίνακας με τεχνικά χαρακτηριστικά ]
Αρχεία για κατέβασμα
CIP-004G2C Κάμερα IP PTZ Dome Wi-Fi
Τεχνικό Φυλλάδιο - Περισσότερα τεχνικά χαρακτηριστικά θα βρείτε εδώ
CIP-004G2C Κάμερα IP PTZ Dome Wi-Fi
Τιμή Λιανικής και Τιμή προσφοράς Internet θα βρείτε στο συνοπτικό τιμοκατάλογο για κάμερες εδώ και στην σελίδα με τους τιμοκαταλόγους εδώ
Κωδικός Προϊόντος: M3932







