EZVIZ HB8 2K | Ασύρματη IP Wi-Fi κινητή κάμερα 4MP με μπαταρία
Εξωτερικού χώρου - Φακός 4mm
Ενσωματωμένο μικρόφωνο και μεγάφωνο
Επαναφορτιζόμενη μπαταρία 10400 mAh (αυτονομία ως 210 ημέρες)
Έγχρωμη εικόνα μέρα-νύχτα
Κωδικός Προϊόντος M7868
EZVIZ HB8 2K
Περιγραφή
- Ασύρματη δικτυακή κινητή (Pan & Tilt) κάμερα 4MP (2K+) εξωτερικού χώρου
- Λειτουργεί με επαναφορτιζόμενη μπαταρία 10400 mAh, χωρίς καθόλου καλώδια, για διάστημα ως 210 ημερών (υπό συνθήκες, για καλύτερο αποτέλεσμα συνδυάζεται με ηλιακό panel CS-CMT-SOLAR
PANEL-D) - 1/3’’, σταθερός φακός 4mm (γωνία θέασης 100°) F1.6
- Οριζόντια κίνηση 340°
- Κάθετη κίνηση 65°
- Λευκός και υπέρυθρος φωτισμός (IR) εμβέλειας ως 15m
- Έγχρωμη εικόνα ημέρα - νύχτα
- Συμπίεση H.265 για ταχύτερη μετάδοση και περισσότερες ημέρες διάρκεια καταγραφής
- Frame rate 15fps
- 3D DNR
- Ενσωματωμένο μικρόφωνο και μεγάφωνο
- Αμφίδρομη ηχητική επικοινωνία
- Ενεργή άμυνα με smart human motion detection για μείωση ψευδών συναγερμών, auto-tracking, δυνατότητα ενεργοποίησης strobe light και αναπαραγωγής customized ηχητικών μηνυμάτων σε συναγερμό, υποστήριξη Amazon Alexa και Google Assistant
- Wi-Fi 2.4 GHz
- Ενσωματωμένη μνήμη flash eMMC 32 GB
- Αδιάβροχη
- Περιλαμβάνεται βάση τοίχου / οροφής
- Διαστάσεις : (Π×Β×Υ) 116×166×183 mm
- 2 Χρόνια Εγγύηση
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
EZVIZ HB8 2K
| Χρήση | Εξωτερικού Χώρου |
| Τύπος κάμερας | Δικτυακή IP |
| Αισθητήρας | 1/3" Progressive Scan CMOS |
| Ανάλυση | 2560 × 1440 |
| Φακός |
4mm |
| Γωνία Θέασης | 83° (Οριζόντια), 44° (Κάθετα), 100° (Διαγώνια) |
| Συμπίεση Video | H.265/ H.264 |
| Εμβέλεια IR | 15m |
| WDR | Digital WDR |
| Υποδοχή Κάρτας μνήμης | ΟΧΙ |
| Μείωση Θορύβου | 3D DNR |
| Χρώμα | Λευκό |
| Τροφοδοσία Κάμερας | DC 5V/2A |
| Κατανάλωση Κάμερας | 10W |
| Ασύρματη | Ναι |
| Wi-Fi | Ναι |
| Χαρακτηριστικά Wi-Fi |
Συχνότητα : 2,4 GHZ Πρωτόκολλο : IEEE802.11b/g/n Bandwidth: 20MHZ Ασφάλεια: 64/128-bit WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK Ρυθμός Μετάδοσης: 11b: 11Mbps, 11g: 54Mbps, 11n: 72Mbps |
| Ενσωματωμένο μικρόφωνο | ΝΑΙ |
| Θύρα Δικτύου | RJ-45 |
| Περιεχόμενα συσκευασίας | HB8 2K Κάμερα, βίδες, σχεδιάγραμμα για τρυπάνι, οδηγίες χρήσης, σχεδιάγραμμα εγκατάστασης, καλώδιο usb |
| Βάρος | 803 g |
| Διαστάσεις |
(ΠxΥxΒ) 116 x 166 x 183 mm |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30°C to +60°C |
Αρχεία για κατέβασμα
Παρελκόμενα

EZVIZ SOLAR PANEL-D
Ηλιακό panel 4.2W, που συνδυάζεται με κάμερες μπαταρίας eLife 2K και HB8, ώστε να μη χρειάζονται φόρτιση. Περιλαμβάνει βάση στήριξης και καλώδιο 4 m για σύνδεση με κάμερα, διαστάσεις: (Π×Β×Υ) 156×223×15 mm
EZVIZ HB8 2K
EZVIZ HB8 2K
Τιμή Λιανικής και Τιμή προσφοράς Internet θα βρείτε στο συνοπτικό τιμοκατάλογο για EZVIZ κάμερες εδώ και στην σελίδα με τους τιμοκαταλόγους εδώ
Κωδικός Προϊόντος Μ7868









