EZVIZ CS-C8W-A0-1H3WKFL | Δικτυακή Κάμερα Pan & Tilt 2Κ
Εξωτερικού χώρου - Φακός 4mm
Ενσωματωμένο μικρόφωνο και μεγάφωνο
Υποδοχή κάρτας μνήμης Micro SD ως 256GB για τοπική καταγραφή video
Δυνατότητα καταγραφής σε cloud / NVR, με Ethernet, Συμπίεση H.265 για ταχύτερη μετάδοση
Κωδικός Προϊόντος M7571
EZVIZ CS-C8W-A0-1H3WKFL
Περιγραφή
Περιγραφή
- Ασύρματη-ενσύρματη δικτυακή κινητή (Pan & Tilt) κάμερα 2Κ
- Με ΑΙ auto tracking
- Εξωτερικού χώρου 1/2.7’’
- Σταθερός φακός 4mm (γωνία θέασης 87°) F1.6
- Οριζόντια κίνηση 340°
- Κάθετη κίνηση 80°
- 12 θέσεις preset
- 3 επιλογές νυκτερινού φωτισμού: υπέρυθρος φωτισμός (IR) με εμβέλεια ως 30m / λευκός φωτισμός για έγχρωμη εικόνα / smart
με μόνιμο IR και λευκό φωτισμό μόνο σε συναγερμό - Συμπίεση H.265 για ταχύτερη μετάδοση και περισσότερες ημέρες διάρκεια καταγραφής
- Frame rate 25fps, digital WDR
- 3D DNR
- Ενσωματωμένο μικρόφωνο και μεγάφωνο
- Αμφίδρομη ηχητική επικοινωνία
- Active defense με AI-Powered Human / Vehicle Shape Detection και δυνατότητα ενεργοποίησης σειρήνας και strobe light σε συναγερμό
- Wi-Fi 2.4 GHz με 2 κεραίες
- Ethernet
- Υποδοχή κάρτας Micro SD ως 256 GB για τοπική καταγραφή video
- Δυνατότητα καταγραφής σε cloud / NVR
- Αδιάβροχη
- Τροφοδοσία 12 VDC
- Κατανάλωση 6 W
- Περιλαμβάνεται βάση τοίχου / οροφής,
- Διαστάσεις: (Π×Β×Υ) 112×156×171 mm.
- Περιλαμβάνεται τροφοδοτικό
- 2 Χρόνια Εγγύηση
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
EZVIZ CS-C8W-A0-1H3WKFL
| Χρήση | Εξωτερικού Χώρου |
| Τύπος κάμερας | Δικτυακή IP |
| Αισθητήρας | 1/3" Progressive Scan CMOS |
| Ανάλυση | 1920 × 1080 |
| Φακός |
4mm |
| Γωνία Θέασης | 87° |
| Συμπίεση Video | H.265 |
| Εμβέλεια IR | 30m |
| WDR | Digital WDR |
| Υποδοχή Κάρτας μνήμης | micro SD ως 256GB |
| Μείωση Θορύβου | 3D DNR |
| Χρώμα | Λευκό |
| Τροφοδοσία Κάμερας | 12VDC |
| Κατανάλωση Κάμερας | 6W |
| Ασύρματη | Ναι |
| Wi-Fi | Ναι |
| Χαρακτηριστικά Wi-Fi |
Συχνότητα : 2,4 GHZ Πρωτόκολλο : IEEE802.11b/g/n Bandwidth: 20MHZ Ασφάλεια: 64/128-bit WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK Ρυθμός Μετάδοσης: 11b: 11Mbps, 11g: 54Mbps, 11n: 144Mbps |
| Ενσωματωμένο μικρόφωνο και μεγάφωνο | ΝΑΙ |
| Διαστάσεις |
(ΠxΥxΒ) 112×156×171 mm |
Αρχεία για κατέβασμα
EZVIZ CS-C8W-A0-1H3WKFL
Τιμή Λιανικής και Τιμή προσφοράς Internet θα βρείτε στο συνοπτικό τιμοκατάλογο για EZVIZ κάμερες εδώ και στην σελίδα με τους τιμοκαταλόγους εδώ
Κωδικός Προϊόντος Μ7571









