EZVIZ C3WN | Ασύρματη δικτυακή IP Wi-Fi bullet κάμερα 2MP
Εξωτερικού χώρου - Φακός 4mm
Ενσωματωμένο μικρόφωνο με noise cancelling
Υποδοχή κάρτας μνήμης micro SD ως 256GB για τοπική καταγραφή video
Βαθμός στεγανότητας IP66
Κωδικός Προϊόντος M7510
EZVIZ C3WN
Περιγραφή
Περιγραφή
- Ασύρματη-ενσύρματη δικτυακή κάμερα Bullet 2MP εξωτερικού χώρου
- 1/2.9’’, σταθερός φακός 4mm (γωνία θέασης 81°)
- Ευαισθησία 0.02 Lux @ F2.0 (AGC On) / 0 Lux με IR
- Υπέρυθρος φωτισμός (IR) εμβέλειας ως 30 m
- Συμπίεση H.264
- Frame rate 25fps
- Digital WDR
- 3D DNR
- Ενσωματωμένο μικρόφωνο με noise cancelling
- Wi-Fi 2.4 GHz με 2 κεραίες, Ethernet
- Υποδοχή κάρτας Micro SD ως 256 GB για τοπική καταγραφή video
- Δυνατότητα καταγραφής σε cloud / NVR
- Βαθμός στεγανότητας IP66
- Τροφοδοσία 12 VDC (περιλαμβάνεται τροφοδοτικό)
- Κατανάλωση 6 W
- Διαστάσεις: (Π×Β×Υ) 72×150×72 mm
- 2 Χρόνια Εγγύηση
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
EZVIZ C3WN
| Χρήση | Εξωτερικού Χώρου |
| Τύπος κάμερας | Δικτυακή IP |
| Αισθητήρας | 1/2,9" Progressive Scan CMOS |
| Ανάλυση | 1920 × 1080 |
| Φακός |
4mm |
| Γωνία Θέασης | 81° (Οριζόντια), 94° (Διαγώνια) |
| Συμπίεση Video | H.264 |
| Εμβέλεια IR | 30m |
| WDR | Digital WDR |
| Υποδοχή Κάρτας μνήμης | micro SD ως 256GB |
| Μείωση Θορύβου | 3D DNR |
| Χρώμα | Λευκό |
| Τροφοδοσία Κάμερας | DC 12V/1A |
| Κατανάλωση Κάμερας | 6W |
| Ασύρματη | Ναι |
| Wi-Fi | Ναι |
| Χαρακτηριστικά Wi-Fi |
Συχνότητα : 2,4 GHZ Πρωτόκολλο : IEEE802.11b/g/n Bandwidth: 20MHZ Ασφάλεια: 64/128-bit WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK Ρυθμός Μετάδοσης: 11b: 11Mbps, 11g: 54Mbps, 11n: 144Mbps |
| Ενσωματωμένο μικρόφωνο | ΝΑΙ |
| Θύρα Δικτύου | RJ-45 |
| Περιεχόμενα συσκευασίας | C3WN Κάμερα, Σχεδιάγραμμα για τρυπάνι, Βίδες, Αδιάβροχο Kit, Φορτιστής 1,5 μέτρο, Οδηγίες χρήσης, σχεδιάγραμμα εγκατάστασης |
| Βάρος | 288 g |
| Διαστάσεις |
(ΠxΥxΒ) 72 x 150 x 72 mm |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30°C to +60°C |
Αρχεία για κατέβασμα
Αρχεία για κατέβασμα
EZVIZ C3WN
Τεχνικό φυλλάδιο - περισσότερα τεχνικά χαρακτηριστικά εδώ
EZVIZ C3WN
Τιμή Λιανικής και Τιμή προσφοράς Internet θα βρείτε στο συνοπτικό τιμοκατάλογο για EZVIZ κάμερες εδώ και στην σελίδα με τους τιμοκαταλόγους εδώ
Κωδικός Προϊόντος Μ7510









