
EZVIZ C3W COLOR | Ασύρματη Δικτυακή IP Wi-Fi Κάμερα 1080p
Εξωτερικού χώρου - Φακός 2.8mm
Ανιχνευτής κίνησης, IP67
Υποδοχή κάρτας μνήμης micro SD ως 256GB για τοπική καταγραφή video
Έγχρωμη εικόνα μέρα νύχτα
Κωδικός Προϊόντος M7867
EZVIZ C3W COLOR
Περιγραφή
Η πρώτη κάμερα της EZVIZ με έγχρωμη νυχτερινή όραση.
Έγχρωμη εικόνα - μέρα νύχτα χάρη στους δύο ενσωματωμένους προβολείς και τους οπτικούς φακούς επαγγελματικής ποιότητας. Τόσο προηγμένη που σας δίνει τη δυνατότητα να αναγνωρίσετε γρήγορα λεπτομέρειες που σας ενδιαφέρουν – όπως το χρώμα του αυτοκινήτου που περνάει!
- Ασύρματη-ενσύρματη δικτυακή κάμερα Bullet 2MP
- Εξωτερικού χώρου 1/2.8’’
- Σταθερός ευρυγώνιος φακός 2.8mm (γωνία θέασης 110°)
- Ευαισθησία 0.01 Lux @ F1.6 (AGC On) / 0 Lux με IR
- Υπέρυθρος φωτισμός (IR) με εμβέλεια ως 30 m
- Λευκός φωτισμός με ρυθμιζόμενο brightness για έγχρωμη εικόνα / smart με μόνιμο IR και λευκό φωτισμό μόνο σε συναγερμό
- Συμπίεση H.264
- Frame rate 25fps
- Digital WDR, 3D DNR
- Ενσωματωμένο μικρόφωνο και μεγάφωνο
- Αμφίδρομη ηχητική επικοινωνία
- Active defense με AI-powered person detection και δυνατότητα ενεργοποίησης strobe light και αναπαραγωγής customized ηχητικών μηνυμάτων σε συναγερμό
- Wi-Fi 2.4 GHz με 2 κεραίες, Ethernet
- Yποδοχή κάρτας Micro SD ως 256 GB για τοπική καταγραφή video
- Δυνατότητα καταγραφής σε cloud / NVR
- Βαθμός στεγανότητας IP67
- Τροφοδοσία 12 VDC (ΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΕΤΑΙ ΤΡΟΦΟΔΟΤΙΚΟ)
- Κατανάλωση 6 W
- Διαστάσεις(Π×Β×Υ) 72×150×72 mm.
- 2 Χρόνια Εγγύηση
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
EZVIZ C3W COLOR
| Χρήση | Εξωτερικού Χώρου |
| Τύπος κάμερας | Δικτυακή IP |
| Αισθητήρας | 1/2,8" Progressive Scan CMOS |
| Ανάλυση | 1920 × 1080 |
| Φακός |
2.8mm |
| Γωνία Θέασης | 110° (Οριζόντια), 130° (Διαγώνια) |
| Συμπίεση Video | H265/H264 |
| Εμβέλεια IR | 30m |
| WDR | Digital WDR |
| Υποδοχή Κάρτας μνήμης | micro SD ως 256GB |
| Μείωση Θορύβου | 3D DNR |
| Χρώμα | Γκρί |
| Τροφοδοσία Κάμερας | DC 12V/1A |
| Κατανάλωση Κάμερας | 6W |
| Ασύρματη | Ναι |
| Wi-Fi | Ναι |
| Χαρακτηριστικά Wi-Fi |
Συχνότητα : 2,4 GHZ Πρωτόκολλο : IEEE802.11b/g/n Bandwidth: 20MHZ Ασφάλεια: 64/128-bit WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK Ρυθμός Μετάδοσης: 11b: 11Mbps, 11g: 54Mbps, 11n: 144Mbps |
| Ενσωματωμένο μικρόφωνο | ΝΑΙ |
| Θύρα Δικτύου | RJ-45 |
| Περιεχόμενα συσκευασίας | C3W COLOR Κάμερα, Βίδες, Αδιάβροχο Kit, Φορτιστής, Οδηγίες χρήσης |
| Βάρος | 370 g |
| Διαστάσεις |
72 x 72 x 150 mm |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30°C to +60°C |
Αρχεία για κατέβασμα
EZVIZ C3W COLOR
Τεχνικό φυλλάδιο - περισσότερα τεχνικά χαρακτηριστικά εδώ
EZVIZ C3W COLOR
Τιμή Λιανικής και Τιμή προσφοράς Internet θα βρείτε στο συνοπτικό τιμοκατάλογο για EZVIZ κάμερες εδώ και στην σελίδα με τους τιμοκαταλόγους εδώ
Κωδικός Προϊόντος Μ7867








