
DS-2XS2T41G0-ID/4G/C04S05 4.0 HIKVISION
Ασύρματη δικτυακή Ηλιακή Κάμερα 4MP
Εξωτερικού χώρου - Ηλιακή κυψέλη 5W
Ανιχνευτής κίνησης PIR με εμβέλεια ως 10m
Σταθερός Φακός 4mm
Κωδικός Προϊόντος M7328
DS-2XS2T41G0-ID/4G/C04S05 4.0 HIKVISION
Περιγραφή
- Solar κάμερα Bullet 4MP σειράς Basic
- 1/3"
- Σταθερός φακός 4mm (γωνία θέασης 83.7°)
- Ευαισθησία 0.01 Lux @ ( F1.6, AGC ON) / 0 Lux with IR
- Υπέρυθρος φωτισμός ως 30 m (full mode) ή 10 m (low power)
- 120dB WDR, 3D DNR, BLC, HLC, Defog, EIS, H.265+, ROI
- Ανιχνευτής κίνησης PIR με εμβέλεια 10 m
- Ενσωματωμένο router 4G
- Μικρόφωνο και μεγάφωνο
- Ενσωματωμένη μνήμη Flash 8 GB eMMC και υποδοχή κάρτας Micro SD/SDHC/ SDXC ως 256 GB για τοπική καταγραφή video
- Βαθμός στεγανότητας IP66
- Ηλιακή κυψέλη 5W, επαναφορτιζόμενη μπαταρία λιθίου 40 Wh
- Διαστάσεις: (ΠxBxY) 156x245.8x214 mm.
- 2 Χρόνια εγγύηση
Η κάμερα έχει διάφορους τρόπους λειτουργίας, από τους οποίους πρακτικότερος είναι το standby mode (καταγραφή και επικοινωνία 4G μόνο σε συμβάντα, ανίχνευση με PIR, διάρκεια μπαταρίας ως 7 ημέρες), λόγω της περιορισμένης ισχύος της ηλιακής κυψέλης / μπαταρίας.
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
DS-2XS2T41G0-ID/4G/C04S05 4.0 HIKVISION
| Χρήση | Εξωτερικού Χώρου |
| Τύπος κάμερας | Bullet |
| Ενσύρματη | Ναι |
| Ασύρματη/Wi-Fi | Ναι |
| Αισθητήρας | 1/3" Progressive Scan CMOS |
| Ανάλυση | 2688 x 1520 |
| Φακός |
4mm |
| Γωνία Θέασης | Οριζόντια: 83,7°; Κάθετα: 44°; Διαγώνια: 99,5° |
| Ευαισθησία | 0.01 Lux @ (F1.6, AGC ON),B/W: 0 Lux με IR |
| Εμβέλεια IR | 30m / 10m (εξοικονόμηση ενέργειας) |
| WDR | 120 dB |
| Υποδοχή Κάρτας μνήμης | microSD/SDHC/SDXC/TF μέχρι 256 GB |
| Εμβέλεια PIR | 10m |
| Συχνότητα 4G | LTE-TDD: Band 38/40/41; LTE-FDD: Band 1/3/5/7/8/20/28; WCDMA: Band 1/5/8; GSM: band 3/5/8 |
| Ταυτόχρονη μετάδοση | μέχρι 6 κανάλια |
| API | EZVIZ |
| Χρήστες | μέχρι 32 |
| Βελτιστοποίηση Εικόνας | BLC, HLC, 3D DNR, Defog, EIS, Διόρθωση αλλοίωσης εικόνας |
| Αντιβανδαλιστική προστασία | ΟΧΙ |
| Βαθμός Στεγανότητας | IP66 |
| Τροφοδοσία Κάμερας | 5 VDC ± 10%, προστασία αντίστροφης πολικότητας |
| Κατανάλωση Κάμερας | 4,8 W |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 10 Ah |
| Μέγιστη τάση φόρτισης | 4,25 V |
| Θερμοκρασία λειτουργίας μπαταρίας | 0 °C με 50 °C (32 °F με 122 °F) |
| Τάση μπαταρίας | 3 με 4,2 V |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας | 500 κύκλοι φόρτισης |
| Συνθήκες φόρτισης μπαταρίας | 0 °C με 50 °C (32 °F μς 122 °F) |
| Σειρά | Solar |
| Χρώμα | Λευκό |
| Περίβλημα | Μεταλλικό |
| Ενσωματωμένο μικρόφωνο | Ναι |
| ColorVu | ΟΧΙ |
| Acusense | OXI |
| Βάρος | 1,2 kg + 4,5 kg μπαταρία |
| Διαστάσεις |
245.8 mm × 156 mm × 214 mm |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 °C με +40 °C (–22 °F με +140 °F) |
Ασύρματες 4G δικτυακές κάμερες με ηλιακές κυψέλες
Αυτόνομες 4G solar κάμερες 2ης γενεάς, με ηλιακή κυψέλη, μπαταρία, router 4G και ανιχνευτή κίνησης PIR, ειδικά σχεδιασμένες για απομακρυσμένη επιτήρηση εξωτερικών χώρων σε περιοχές στις οποίες δεν είναι διαθέσιμη παροχή ρεύματος και Internet. Διατίθενται μοντέλα σε 3 σειρές:
- Basic για εφαρμογές χαμηλού προϋπολογισμού
- Standard για τους περισσότερους χρήστες
- Advanced για project και πιο απαιτητικές εφαρμογές με μεγαλύτερη αυτονομία και smart functions.
Είναι ιδανικές για χρήση σε εργοτάξια, εξοχικές κατοικίες, φάρμες, δάση, περιβαλλοντικά πάρκα, αυτοκινητοδρόμους, εργοστάσια, ηλεκτρικά δίκτυα, φεστιβάλ και εκδηλώσεις, κ.λ.π.
Αρχεία για κατέβασμα
DS-2XS2T41G0-ID/4G/C04S05 4.0 HIKVISION
Τεχνικό Φυλλάδιο - Περισσότερα τεχνικά χαρακτηριστικά θα βρείτε εδώΠαρελκόμενα

HIKVISION DS-1292ZJ-S
Βάση στήριξης σε τοίχο για box κάμερες από αλουμίνιο - Διαστάσεις: 70×97.1×217.9mm
DS-2XS2T41G0-ID/4G/C04S05 4.0 HIKVISION
Τιμή Λιανικής και Τιμή προσφοράς Internet θα βρείτε στο συνοπτικό τιμοκατάλογο για κάμερες Ασύρματες Hikvision IP εδώ
και στην σελίδα με τους τιμοκαταλόγους εδώ
DS-2XS2T41G0-ID/4G/C04S05 4.0 HIKVISION
Κωδικός Προϊόντος Μ7328





