
![]()
Διπλή IP Κάμερα HIKVISION DS- 2SE4C225MWG-E(12F0)
1 πανοραμική κάμερα 2MP ColorVu, 1 Speed Dome 2MP
Εξωτερικού χώρου - AcuSense - DarkFighter
Υπέρυθρος φωτισμός Smart IR εμβέλειας ως 100 m αυτόματα προσαρμοζόμενος ανάλογα με το zoom του φακού
Εγχρώμη εικόνα μέρα - νύχτα
Κωδικός Προϊόντος M7888
DS-2SE4C225MWG-E HIKVISION
Περιγραφή
Διπλή δικτυακή κάμερα TandemVu, powered by DarkFighter, εξωτερικού χώρου, που περιλαμβάνει στο ίδιο περίβλημα μια σταθερή πανοραμική κάμερα 2MP ColorVu και μια κινητή κάμερα speed dome 2MP
Σταθερή κάμερα
- Αισθητήριο 1/2.8’’,
- Σταθερός ευρυγώνιος φακός 2.8mm (γωνία θέασης 106.1°), F1.0
- Λευκός διακριτικός φωτισμός ως 30m
Κινητή κάμερα
- Αισθητήριο 1/2.8’’
- Οπτικό zoom 25x (4.8 ~ 120 mm, γωνία θέασης 2.8° ~ 54.8°)
- Υπέρυθρος φωτισμός Smart IR ως 100 m
- Οριζόντια κίνηση 360° endless με ταχύτητα 0.1°~160°/sec και 240°/sec για preset
- Κάθετη κίνηση -15°~90° (auto flip) με ταχύτητα 0.1°~120°/ sec και 200°/sec για preset
- Υψηλή ευαισθησία
Κοινά χαρακτηριστικά
- 120dB WDR, 3D DNR, HLC, BLC, Defog, EIS, Regional Exposure / Focus, H.265+, ROI
- VCA analytics με αναγνώριση ανθρώπων και οχημάτων, σύλληψη προσώπου
- Alarm linkage με λευκό φλας και customized ηχητικά μηνύματα από ενσωματωμένο μεγάφωνο
- 1 είσοδος και 1 έξοδος ήχου
- 1 είσοδος και 1 έξοδος συναγερμού
- Υποδοχή κάρτας Micro SD/SDHC/SDXC ως 256 GB για τοπική καταγραφή video
- Βαθμός στεγανότητας IP66
- Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ +65°C
- Τροφοδοσία 12 VDC (περιλαμβάνεται τροφοδοτικό) & PoE+
- Κατανάλωση 24 W
- Διαστάσεις: (διάμετρος x ύψος) 166x375 mm
- Εγγύηση 2 χρόνια
DS-2SE4C225MWG-E HIKVISION
| Χρήση | Εξωτερικού Χώρου |
| Τύπος κάμερας | Speed dome |
| Ενσύρματη | Ναι |
| Ασύρματη/Wi-Fi | ΟΧΙ |
| Αισθητήρας | 1/2.8" CMOS (σταθερή) 1/2,8'' CMOS (κινητή) |
| Ανάλυση | 1920 × 1080 (και οι δύο κάμερες) |
| Zoom |
25x οπτικό |
| Κίνηση |
360° (pan), -15° με - 90° (tilt) |
| Ταχύτητα κίνησης |
0,1° με 160°/s (pan), 0,1° με 120°/s (tilt) |
| Φακός |
2,8mm (σταθερή), 4,8 με 120mm (κινητή) |
| Γωνία Θέασης |
Οριζόντια: 56,9° με 3,2°, Κάθετα: 34° με 1,8°, Διαγώνια: 63,7° με 3,7° (κινητή) Οριζόντια: 88,7°, Κάθετα: 46,5°, Διαγώνια: 105° (σταθερή) |
| Ευαισθησία |
0.0005 Lux @ (F1.0, AGC ON), 0 Lux με φως (Σταθερή) Χρώμα: 0.005 Lux @ (F1.6, AGC ON), Α/Μ: 0.001Lux @ (F1.6, AGC ON), 0 Lux με IR (Κινητή) |
| Εμβέλεια φωτισμού IR | μέχρι 30m (σταθερή), μέχρι 100m (κινητή) |
| WDR | digital WDR |
| Υποδοχή Κάρτας μνήμης | Micro SD/SDHC/SDXC μέχρι 256GB |
| VCA Analytics | ΝΑΙ |
| Πρωτόκολλα Δικτύου | IPv4/IPv6,HTTP,HTTPS,802.1x,Qos,FTP,SMTP,UPnP,SNMP,DNS,DDNS,NTP,RTSP,RTCP,R TP,TCP/IP,UDP,IGMP,ICMP,DHCP,PPPoE,Bonjour,WebSocket,WebSockets |
| Ταυτόχρονη μετάδοση | μέχρι 20 κανάλια |
| API | Open Network Video Interface (Profile S, Profile G, Profile T),ISAPI,SDK,ISUP |
| Χρήστες | μέχρι 32 |
| Βελτιστοποίηση Εικόνας | BLC, HLC, 3D DNR |
| Αντιβανδαλιστική προστασία | ΟΧΙ |
| Βαθμός Στεγανότητας | IP66 |
| Τροφοδοσία Κάμερας | 24 VAC, Hi-PoE |
| Κατανάλωση Κάμερας | 24W |
| Σειρά | Speed Dome / TandemVu |
| Χρώμα | Λευκό/μαύρο |
| Περίβλημα | Μεταλλικό ??? |
| Ενσωματωμένο μικρόφωνο | ΝΑΙ |
| ColorVu | ΝΑΙ |
| Acusense | ΝΑΙ |
| Βάρος | 2,4 kg |
| Διαστάσεις |
(διάμετρος x ύψος) 166x375 mm |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | –30 °C με +65 °C (–22 °F με +149 °F) |
Δικτυακές κάμερες pan & tilt και speed dome (ptz)
Υποστηρίζονται οι εξής αλγόριθμοι έξυπνης ανίχνευσης, με μείωση ψευδών συναγερμών μέσω ταξινόμησης και ταυτοποίησης ατόμων και οχημάτων:
- Line crossing
- Intrusion
- Region entrance & exiting detection
- Object removal
- Audio exception detection
DS-2SE4C225MWG-E HIKVISION
DS-2SE4C225MWG-E HIKVISION
Τιμή Λιανικής και Τιμή προσφοράς Internet θα βρείτε στο συνοπτικό τιμοκατάλογο για κάμερες Hikvision Speed Dome εδώ και στην σελίδα με τους τιμοκαταλόγους εδώ
Κωδικός Προϊόντος Μ7888
DS-2SE4C225MWG-E HIKVISION





