
Ασύρματη δικτυακή Bullet Κάμερα 2MP DS-2CV2021G2-IDW 2.8 HIKVISION
Ασύρματη δικτυακή Bullet Κάμερα 2MP
Εξωτερικού χώρου - Ενσωματωμένο μικρόφωνο και μεγάφωνο
Υποδοχή κάρτας Micro SD/SDHC/SDXC ως 256 GB για τοπική καταγραφή video
Σταθερός ευρυγώνιος φακός 2.8mm (γωνία θέασης 111°), Βαθμός Στεγανότητας IP 66
Κωδικός Προϊόντος M7492
Ασύρματη δικτυακή Bullet Κάμερα 2MP DS-2CV2021G2-IDW 2.8 HIKVISION
Περιγραφή
Περιγραφή
- Ασύρματη-ενσύρματη δικτυακή κάμερα Bullet 2MP
- Εξωτερικού χώρου, 1/2.7′′
- Σταθερός ευρυγώνιος φακός 2.8mm (γωνία θέασης 111°)
- Υπέρυθρος φωτισμός EXIR 2.0 εμβέλειας ως 30 m
- Ευαισθησία 0.005 Lux @ F1.6 (AGC On) / 0 Lux με IR
- 120dB WDR
- 3D DNR
- Συμπίεση Η.265+
- Ενσωματωμένο μικρόφωνο και μεγάφωνο
- Σύνδεση Wi-Fi (WPS) με 2 εξωτερικές κεραίες για μεγαλύτερη εμβέλεια ή Ethernet
- Υποδοχή κάρτας Micro SD/SDHC/SDXC ως 256 GB για τοπική καταγραφή video
- Βαθμός στεγανότητας IP66
- Τροφοδοσία 12 VDC (δεν υποστηρίζει PoE)
- Κατανάλωση 6 W
- ΗΙΚ-CONNECT Μέσω Καταγραφικού ή Κατ' ευθείαν μόνο ενσύρματα
- Διαστάσεις: (ΠxBxY) 89x176x73 mm
- 2 Χρόνια εγγύηση
DS-2CV2021G2-IDW 2.8 HIKVISION
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
DS-2CV2021G2-IDW 2.8 HIKVISION
| Χρήση | Εξωτερικού Χώρου |
| Τύπος κάμερας | Bullet |
| Ενσύρματη | Ναι |
| Ασύρματη/WiFi | Ναι-Σύνδεση στο Hik-Connect μέσω καταγραφικού |
| Σειρά IP | Ασύρματες Premium |
| Ανάλυση | 2MP |
| Φακός | 2.8 mm |
| Γωνία Θέασης | 111° |
| Ευαισθησία | 0.005 Lux |
| Εμβέλεια IR | 30m EXIR 2.0 |
| Συμπίεση | H.264-H.265-H.265+H.264+ |
| Υποδοχή Κάρτας | Micro SD/SDHC/SDXC, έως 256 GB |
| Βαθμός Στεγανότητας | IP66 |
| Τροφοδοσία Κάμερας | 12VDC |
| Κατανάλωση Κάμερας | 6 W |
| Περιλαμβάνεται Τροφοδοτικό | Ναι |
| ColorVu | Όχι |
| AcuSence | Όχι |
| DarkFighter | Όχι |
| Χρώμα | Λευκό |
| Περίβλημα | Μεταλλικό & Πλαστικό |
| Ενσωματωμένο μικρόφωνο | Ναι |
| Ενσωματωμένο μεγάφωνο | Ναι |
| Ενσωματωμένος Ανιχνευτής κίνησης | Όχι |
Αρχεία για κατέβασμα
Αρχεία για κατέβασμα
DS-2CV2021G2-IDW 2.8 HIKVISION
Τεχνικό Φυλλάδιο - Περισσότερα τεχνικά χαρακτηριστικά θα βρείτε εδώ
Παρελκόμενα
Παρελκόμενα

HIKVISION DS-1272ZJ-120
Μεταλλική βάση τοίχου για Dome κάμερες, Διαστάσεις: (ΠxBxY) 120x173x122 mm
DS-2CV2021G2-IDW 2.8 HIKVISION
Τιμή Λιανικής και Τιμή προσφοράς Internet θα βρείτε στο συνοπτικό τιμοκατάλογο για κάμερες Ασύρματες Hikvision IP εδώ και στην σελίδα με τους τιμοκαταλόγους εδώ
DS-2CV2021G2-IDW 2.8 HIKVISION
Κωδικός Προϊόντος Μ7492





