![]()
HIKVISION DS-2CE16D8T-ITF 2.8
- Ανάλυση 1080p με υψηλή ευαισθησία Low Light
- Υπέρυθρος φωτισμός Smart IR έως 30m
- WDR 130dB για βελτιωμένη εικόνα
- Μεταλλικό περίβλημα, αδιάβροχο IP67
- Κωδικός προϊόντος: M03927
HIKVISION DS-2CE16D8T-ITF 2.8
HIKVISION DS-2CE16D8T-ITF 2.8, Bullet κάμερα 1080p
Η HIKVISION DS-2CE16D8T-ITF 2.8 είναι μια κάμερα Bullet 4in1 με ανάλυση 1080p και υπέρυθρο φωτισμό Smart IR εμβέλειας έως 30m. Διαθέτει WDR 130dB για καθαρή εικόνα σε δύσκολες συνθήκες φωτισμού, καθώς και OSD Menu UTC για εύκολη διαχείριση. Το ανθεκτικό μεταλλικό περίβλημα και ο βαθμός προστασίας IP67 την καθιστούν ιδανική για εξωτερικούς χώρους.
Ο ευρυγώνιος φακός 2.8mm παρέχει γωνία θέασης 104°, καλύπτοντας μεγάλες περιοχές με ευκρίνεια. Με κατανάλωση μόλις 3.4W και τροφοδοσία 12VDC, προσφέρει αξιόπιστη λειτουργία και εξοικονόμηση ενέργειας.
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
HIKVISION DS-2CE16D8T-ITF 2.8 - Προδιαγραφές
| Τύπος: | Bullet |
| Ανάλυση (Οπτική): | 1080p |
| Φακός: | 2.8mm |
| WDR: | 130dB |
| Φωτισμός: | IR (Υπέρυθρος) |
| Εμβέλεια Φωτισμού: | 30m |
| Βαθμός Προστασίας: | IP67 |
| Έξοδοι Alarm: | Όχι |
| Περίβλημα: | Μεταλλικό |
| Χρώμα: | Λευκό |
| Τροφοδοσία: | 12VDC |
| Τύπος Σύνδεσης: | Analog |
| Χαρακτηριστικά Σειράς: | EXIR |
Αρχεία για κατέβασμα
HIKVISION DS-2CE16D8T-ITF 2.8 - Τεχνικά Έγγραφα
Τεχνικό Φυλλάδιο - Περισσότερα τεχνικά χαρακτηριστικά θα βρείτε εδώ
Παρελκόμενα

HIKVISION DS-1280ZJ-XS
Μεταλλική βάση – κουτί συνδέσεων extra small, Διαστάσεις: Φ100x43x129 mm
HIKVISION DS-2CE16D8T-ITF 2.8
Τιμή Λιανικής και Τιμή προσφοράς Internet θα βρείτε στο συνοπτικό τιμοκατάλογο για κάμερες εδώ και στην σελίδα με τους τιμοκαταλόγους εδώ
Κωδικός Προϊόντος: M03927
![[ τίτλος προϊόντος ] [ τίτλος προϊόντος ]](/images/....jpg)







