
HIKVISION IP Bullet Κάμερα ColorVu 4MP DS-2CD2647G2T-LZS
Δικτυακή Bullet Κάμερα ColorVu 4MP
Εξωτερικού χώρου - Έγχρωμη εικόνα ημέρα - νύχτα
Τηλεχειριζόμενος φακός motorized varifocal 2.8~12mm
Αυτόματος λευκός θερμός φωτισμός Smart Light εμβέλειας ως 40 m
Κωδικός Προϊόντος M7885
Δικτυακή κάμερα Bullet 4MP ColorVu 2.0 DS-2CD2647G2T-LZS HIKVISION
Περιγραφή
- Μεγάλο αισθητήριο 1/1.8"
- Τηλεχειριζόμενος φακός motorized varifocal 2.8~12mm (γωνία θέασης 56.4°~105.4°)
- Υψηλής φωτεινότητας F1.0
- Εξαιρετικά υψηλή ευαισθησία 0.0005 Lux @ (F1.0, AGC ON) / 0 Lux
- Έγχρωμη εικόνα ημέρα-νύχτα
- Αυτόματος λευκός θερμός φωτισμός Smart Light εμβέλειας ως 40m
- 130dB WDR, 3D DNR, BLC, HLC, H.265+, ROI
- VCA analytics
- Motion Detection 2.0
- Υποδοχή κάρτας Micro SD/SDHC/SDXC ως 256 GB για τοπική καταγραφή video
- Βαθμός στεγανότητας IP67
- Αντιβανδαλιστική προστασία ΙΚ10
- Ειδική σχεδίαση για να μην ανακλάται ο φωτισμός στο module της κάμερας
- Τροφοδοσία PoE ή 12 VDC
- Κατανάλωση 14.5 W / 18 W (PoE)
- Διαστάσεις: (ΠxBxY) 98x298x96 mm
- 2 Χρόνια εγγύηση
- Μοντέλο: DS-2CD2747G2T-LZS
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
DS-2CD2647G2T-LZS HIKVISION
| Χρήση | Εξωτερικού Χώρου |
| Τύπος κάμερας | Bullet |
| Ενσύρματη | Ναι |
| Ασύρματη/Wi-Fi | ΟΧΙ |
| Αισθητήρας | 1/1.8" CMOS |
| Ανάλυση | 2688 × 1520 |
| Φακός |
2.8~12mm |
| Γωνία Θέασης | 56.4°~105.4° |
| Ευαισθησία | 0.0005 Lux @ (F1.0, AGC ON), 0 Lux με φως ανοιχτό |
| Εμβέλεια ColorVu | 40m |
| WDR | 130dB |
| Υποδοχή Κάρτας μνήμης | Micro SD/SDHC/SDXC ως 256GB |
| VCA Analytics | NAI |
| Πρωτόκολλα Δικτύου | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv4, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS, PPPoE, SNMP |
| Ταυτόχρονη μετάδοση | μέχρι 6 κανάλια |
| API | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G), ISAPI, SDK |
| Χρήστες | μέχρι 32 |
| Βελτιστοποίηση Εικόνας | BLC, HLC, 3D DNR |
| Αντιβανδαλιστική προστασία | IK10 |
| Βαθμός Στεγανότητας | IP67 |
| Τροφοδοσία Κάμερας | 12 VDC ± 25% PoE: 802.3af |
| Κατανάλωση Κάμερας | 14.5 W / 18 W (PoE) |
| Σειρά | ColorVu 2.0 |
| Χρώμα | Λευκό |
| Περίβλημα | Μεταλλικό |
| Ενσωματωμένο μικρόφωνο | ΟΧΙ |
| ColorVu | ΝΑΙ |
| Acusense | ΟΧΙ |
| Βάρος | 1,6 kg |
| Διαστάσεις |
(ΠxBxY) 98x298x96 mm |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | –30 °C με +60 °C (–22 °F με +140 °F) |
| Μοντέλο | DS-2CD2647G2T-LZS |
Δικτυακές κάμερες ColorVu 2.0 (2nd Generation) AcuSense
Νέα μοντέλα καμερών ColorVu 2.0, με μεγαλύτερο motorized varifocal φακό 2.8 ~ 12 mm, υψηλής φωτεινότητας F1.0,
για να προσαρμόζετε επακριβώς τη γωνία θέασης στο χώρο που επιθυμείτε.
Τεχνικά χαρακτηριστικά
- Αισθητήριο με ευαισθησία 0.0005 Lux @ F1.0 σε όλες τις αναλύσεις
- Διάθεση μοντέλων σε 2/4/8MP (1080p/1440p/4K)
- Τεχνολογία active alignment, για ακριβέστερη τοποθέτηση εξαρτημάτων κατά παραγωγή, που εγγυάται την σωστή λειτουργία στην εστίαση
- Τεχνολογία 3D color, για ακριβέστερα χρώματα
- WDR 130 dB στα μοντέλα 4 και 8MP, 120 dB στα 2MP
- Υποστήριξη Motion Detection 2.0.
- Υποδοχή κάρτας Micro SD/ SDHC/SDXC ως 256 GB για τοπική καταγραφή video
- Βαθμός στεγανότητας IP67
- 3D DNR, HLC, BLC.
- Κορυφαία συμπίεση βίντεο Η.265+
- Ηλεκτρομηχ. φίλτρο υπερύθρων (ICR-True Day/Night)
- VCA analytics with human and vehicle target classification: line crossing / intrusion / region entrance & exiting / face capture
Αρχεία για κατέβασμα
DS-2CD2647G2T-LZS HIKVISION
Τεχνικό Φυλλάδιο - Περισσότερα τεχνικά χαρακτηριστικά θα βρείτε εδώ
DS-2CD2647G2T-LZS HIKVISION
Τιμή Λιανικής και Τιμή προσφοράς Internet θα βρείτε στο συνοπτικό τιμοκατάλογο για κάμερες Hikvision IP εδώ και στην σελίδα με τους τιμοκαταλόγους εδώ
DS-2CD2647G2T-LZS HIKVISION
Κωδικός Προϊόντος Μ7885





