
![]()
Ασύρματη-Ενσύρματη Δικτυακή Κάμερα Cube 2MP DS-2CD2423G0-IW(W) 2.8 HIKVISION
Υπέρυθρος φωτισμός (IR) εμβέλειας ως 10m
Σταθερός υπερ-ευρυγώνιος φακός 2.8mm (γωνία θέασης 114°)
Ανιχνευτής κίνησης PIR με εμβέλεια 10m, με ενσωματωμένο μικρόφωνο και μεγάφωνο
Υποδοχή κάρτας Micro SD/SDHC/SDXC ως 128 GB για τοπική καταγραφή video
Κωδικός Προϊόντος M6016
Ασύρματη-Ενσύρματη Δικτυακή Κάμερα Cube 2MP EasyIP 2.0 Plus DS-2CD2423G0-IW(W) 2.8 HIKVISION
Περιγραφή
- Εσωτερικού χώρου
- H.265+/H.265,
- 120dB WDR,
- Σταθερός ευρυγώνιος φακός 2.8mm (γωνία θέασης 114°)
- Υπέρυθρος φωτισμός (IR) εμβέλειας ως 10m
- Ευαισθησία 0.01 Lux @ F1.2 (AGC On) / 0 Lux με IR,
- 3D DNR, HLC, BLC, ROI
- Ανιχνευτής κίνησης PIR με εμβέλεια 10m και γωνία ανίχνευσης 90°
- Ενσωματωμένο μικρόφωνο και μεγάφωνο
- Υποστήριξη line crossing, intrusion / face detection
- Σύνδεση Wi-Fi ή Ethernet
- Υποδοχή κάρτας Micro SD/SDHC/SDXC ως 128 GB για τοπική καταγραφή video
- Βάση στήριξης
- Τροφοδοσία PoE ή 12 VDC
- Κατανάλωση: 7 W
- Διαστάσεις: (ΠxBxY) 65.2x32.6x102.8 mm (σώμα κάμερας) και 75.5x75.5x88.1 mm (βάση).
- Δεν περιλαμβάνεται τροφοδοτικό
| Χρήση | Εσωτερικού Χώρου |
| Τύπος κάμερας | Cube |
| Ενσύρματη | Ναι |
| Ασύρματη/WiFi | Σύνδεση στο Hik-Connect Απ΄ Ευθείας-Ναι |
| Σειρά IP | Easy IP 2.0 Plus |
| Ανάλυση | 2MP |
| Φακός | 2.8 mm |
| Γωνία Θέασης | 114° |
| Ευαισθησία | 0.01 Lux |
| Εμβέλεια IR | 10m |
| Συμπίεση | H.264-H.265-MJPEG (sub stream) |
| Υποδοχή Κάρτας | Micro SD/SDHC/SDXC έως 128 GB |
| WDR | 120 db |
| Τροφοδοσία Κάμερας | 12VDC-PoΕ |
| Κατανάλωση Κάμερας | 6 W-7 W PoE |
| Περιλαμβάνεται Τροφοδοτικό | Όχι |
| ColorVu | Όχι |
| AcuSence | Όχι |
| DarkFighter | Όχι |
| VCA Analytics | Line Crossing-Intrusion-Face Detection |
| Χρώμα | Λευκό |
| Περίβλημα | Πλαστικό |
| Ενσωματωμένο μικρόφωνο | Ναι |
| Ενσωματωμένο μεγάφωνο | Ναι |
| Ενσωματωμένος Ανιχνευτής κίνησης | Ναι |
| Μοντέλο | DS-2CD2423G0-IW(W) 2.8 |
Ασύρματες δικτυακές κάμερες, που έχουν δυνατότητα να χρησιμοποιηθούν αυτόνομα, για θέαση μέσω της υπηρεσίας Hik-
Connect, καταγράφοντας, αν είναι επιθυμητό, σε κάρτα μνήμης micro SD ή και να συνδεθούν ασύρματα με καταγραφικό (DVR
ή NVR). Οι εν λόγω κάμερες διαθέτουν και Ethernet interface, οπότε μπορούν να χρησιμοποιηθούν και σαν ενσύρματες, είτε
για αυτόνομη λειτουργία και θέαση μέσω HikConnect είτε για σύνδεση με καταγραφικό (DVR ή NVR). Κάποιες από τις κάμερες
διαθέτουν και ενσωματωμένα video analytics.
Αρχεία για κατέβασμα
Μοντέλο Κάμερας: DS-2CD2423G0-IW(W) 2.8 HIKVISION
Τεχνικό Φυλλάδιο - Περισσότερα τεχνικά χαρακτηριστικά θα βρείτε εδώ
Τιμή Λιανικής και Τιμή προσφοράς Internet θα βρείτε στο συνοπτικό τιμοκατάλογο για ασύρματες κάμερες ip εδώ και στην σελίδα με τους τιμοκαταλόγους εδώ
Κωδικός Προϊόντος Μ6016





