
Δικτυακή Bullet Κάμερα 4MP EasyIP 1.0 Plus DS-2CD1643G2-IZS 2.8 HIKVISION
Δικτυακή Bullet Κάμερα EasyIP 1.0 Plus (2nd Gen) 4MP
Εξ. χώρου - H.265+, βαθμός στεγανότητας IP67
Υπέρυθρος φωτισμός ΕΧIR 2.0 εμβέλειας ως 50 m
Κωδικός Προϊόντος M7981
Δικτυακή Bullet Κάμερα EasyIP 1.0 Plus (2nd Gen) 4MP DS-2CD1643G2-IZS 2.8
Περιγραφή
- Δικτυακή Κάμερα Bullet 4MP
- Εξωτερικού χώρου, 1/3’’.
- Tηλεχειριζόμενος φακός motorized varifocal 2.8~12mm (γωνία θέασης 29.2°~ 95.9°),
- Υπέρυθρος φωτισμός EXIR 2.0 εμβέλειας ως 50 m
- Ευαισθησία 0.005 Lux @ F1.6 (AGC On) / 0 Lux
- 120db WDR, IR, 3D DNR, DWDR, BLC, ROI, Η.265+
- Motion detection 2.0 (human & vehicle)
- 1-ch audio I/O και 1-ch alarm I/O,
- Υποδοχή κάρτας Micro SD/ SDHC/SDXC ως 256 GB για τοπική καταγραφή video
- Βαθμός στεγανότητας IP67
- Τροφοδοσία PoE ή 12 VDC
- Κατανάλωση 11W / 12.9W (PoE)
- Διαστάσεις: (διάμετρος x ύψος) 105×244mm.
- 2 Χρόνια εγγύηση
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
DS-2CD1643G2-IZS 2.8 HIKVISION
| Χρήση | Εξωτερικού Χώρου |
| Τύπος κάμερας | Bullet |
| Ενσύρματη | Ναι |
| Ασύρματη/Wi-Fi | ΟΧΙ |
| Αισθητήρας | 1/3" |
| Ανάλυση | 2560 × 1440 |
| Φακός | 2.8 |
| Γωνία Θέασης | 29.2°~ 95.9° |
| Ευαισθησία | 0.005 Lux @ F1.6 (AGC On) / 0 Lux με IR |
| Εμβέλεια φωτισμού IR | 50m |
| WDR | 120dB |
| Υποδοχή Κάρτας μνήμης | ΝΑΙ |
| VCA Analytics | ΟΧΙ |
| API | Open Network Video Interface (Profile S, Profile G, Profile T), ISAPI, SDK |
| Χρήστες | μέχρι 32 |
| Βελτιστοποίηση Εικόνας | IR, 3D DNR, DWDR, BLC, ROI |
| Αντιβανδαλιστική προστασία | ΟΧΙ |
| Βαθμός Στεγανότητας | IP67 |
| Τροφοδοσία Κάμερας | PoE ή 12 VDC |
| Κατανάλωση Κάμερας | 11W / 12.9W (PoE) |
| Σειρά | Easy IP 1.0 Plus 2nd Generation |
| Χρώμα | Λευκό |
| Περίβλημα | Μεταλλικό & Πλαστικό |
| Ενσωματωμένο μικρόφωνο | ΝΑΙ |
| ColorVu | ΟΧΙ |
| Acusense | OXI |
| Βάρος | 270 g |
| Διαστάσεις | (διάμετρος x ύψος) 105×244mm |
Δικτυακές (IP) κάμερες EasyIP 1.0 Plus 2nd Generation
Η νέα βελτιωμένη σειρά IP καμερών EasyIP 1.0 Plus, 2nd Generation (DS-2CD1xxxG2x) διαθέτει όλα τα χαρακτηριστικά της αρχικής σειράς EasyIP 1.0 Plus (DS-2CD1xxxG0x), την οποία πρόκειται να αντικαταστήσει και επιπλέον υποστηρίζει Video Motion Detection 2.0.
Αρχεία για κατέβασμα
DS-2CD1643G2-IZS 2.8 HIKVISION
Τεχνικό Φυλλάδιο - Περισσότερα τεχνικά χαρακτηριστικά θα βρείτε εδώ
Παρελκόμενα
Μεταλλικό κουτί διακλάδωσης για κάμερες bullet της HIKVISION και της MAZi, που έχουν βάση με 4 τρύπες στήριξης (varifocal & exir -I5)

Βάση - μεταλλικό κουτί διακλάδωσης για κάμερες bullet DS-2CE16C5T-VFIR3, DS-2CE16D5T-VFIT3, DS-2CD2T22/32-I5-I8, κ.λ.π., και για κάμερες dome διαμέτρου 140mm της HIKVISION.

DS-2CD1643G2-IZS 2.8 HIKVISION
Τιμή Λιανικής και Τιμή προσφοράς Internet θα βρείτε στο συνοπτικό τιμοκατάλογο για κάμερες Hikvision IP εδώ και στην σελίδα με τους τιμοκαταλόγους εδώ
DS-2CD1643G2-IZS 2.8 HIKVISION
Κωδικός Προϊόντος Μ7981







