Δικτυακή Bullet Κάμερα DH-IPC-HFW1431T-ZS-2812-S4 Dahua
Δικτυακή Bullet Κάμερα 4MP (1440p)
Εξωτερικού χώρου - IP67
Υπέρυθρος φωτισμός εμβέλειας ως 30 m
Τηλεχειριζόμενος φακός μεταβλητής εστίασης 2.8 - 12 mm
Κωδικός Προϊόντος M7660
Δικτυακή Bullet Κάμερα DH-IPC-HFW1431T-ZS-2812-S4 Dahua
Περιγραφή
- Δικτυακή κάμερα Bullet 4 MP (1440p)
- Αισθητήρας 1/3" CMOS
- Τηλεχειριζόμενος φακός μεταβλητής εστίασης 2.8 - 12mm
- Συμπίεση video H.265, H.264, H.264B, MJPEG (sub-stream)
- Υπέρυθρος φωτισμός εμβέλειας ως 50 m
- DWDR, ICR, 3DNR, AWB, AGC, BLC
- Δείκτης στεγανότητας IP67
- Τροφοδοσία PoE ή 12 VDC
- Κατανάλωση <7,4W
- Διαστάσεις: 244,1 mm × Φ90,4 mm.
- 2 Χρόνια εγγύηση
DH-IPC-HFW1431T-ZS-2812-S4 Dahua
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
DH-IPC-HFW1431T-ZS-2812-S4 Dahua
| Χρήση | Εξωτερικού Χώρου |
| Τύπος κάμερας | Bullet |
| Ενσύρματη | Ναι |
| Ασύρματη/WiFi | Όχι |
| Αισθητήρας | 1/3" CMOS |
| Ανάλυση | Κύριο κανάλι: 2688 × 1520 (1 fps–20 fps) 2560 × 1440 (1 fps–25/30 fps) δεύτερο κανάλι: 704 × 576@1–25 fps 704 × 480@1–30 fps |
| Φακός | 2.8 - 12 mm |
| Γωνία Θέασης | Οριζόντια: 98-31°, Κάθετα: 55-18°, Διαγώνια: 116-36° |
| Ευαισθησία | 0.03 lux@F2.0 (Color,30 IRE), 0.003 lux@F2.0 (B/W,30 IRE), 0 lux (ανοιχτός illuminator) |
| Εμβέλεια IR | 50m |
| Συμπίεση | H.264-H.264+-H.265-H.265+-MJPEG (δεύτερο κανάλι) |
| Υποδοχή Κάρτας | ΟΧΙ |
| Αριθμός καναλιών | 2 |
| Βαθμός Στεγανότητας | IP67 |
| Τροφοδοσία Κάμερας | 12VDC-PoΕ |
| Κατανάλωση Κάμερας | <7,4W |
| Αριθμός χρηστών | 20 |
| Χρώμα | Λευκό |
| Περίβλημα | Μεταλλικό - πλαστικό |
| Ενσωματωμένο μικρόφωνο | Όχι |
| Θύρα δικτύου | Rj-45 |
| Πρωτόκολλα δικτύου | IPv4; IPv6; HTTP; TCP; UDP; ARP; RTP; RTSP; RTCP; SMTP; FTP; DHCP; DNS; DDNS; NTP; Multicast |
| Πιστοποιήσεις | CE-LVD: EN 62368-1 CE-EMC: Electromagnetic Compatibility Directive 2014/30/EU FCC: 47 CFR FCC Part 15, Subpart B |
| HLC |
Ναι |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | –30 °C με +60 °C (–22 °F με +140 °F) |
Δικτυακές (IP) κάμερες Οικονομική σειρά
Με δυνατότητες απλής εγκατάστασης, εύκολης λειτουργίας, και υψηλή αναλογία απόδοσης-κόστους, η οικονομική σειρά δικτυακών καμερών της Dahua χρησιμοποιείται σε σκηνές μικρού και μεσαίου μεγέθους, όπως σπίτια/κατοικίες, μικρού μεγέθους καταστήματα λιανικής και άλλες μικρομεσαίες επιχειρήσεις.
Smart H.265+ & Smart H.264+
Με προηγμένο αλγόριθμο ελέγχου ρυθμού προσαρμογής σκηνής, η τεχνολογία κωδικοποίησης Dahua smart επιτυγχάνει την υψηλότερη απόδοση κωδικοποίησης από το H.265 και H.264, παρέχει βίντεο υψηλής ποιότητας και μειώνει το κόστος αποθήκευσης και μετάδοσης.
Έξυπνος φωτισμός
Η τεχνολογία Dahua Smart Illumination μπορεί να εμφανίσει εικόνα σε περιβάλλον χαμηλού φωτισμού ή εντελώς σκοτεινό περιβάλλον.
Ανάλογα με την απόσταση των στόχων, η κάμερα προσαρμόζεται. Η ένταση φωτισμού προσαρμόζεται αυτόματα για να εμφανίσει τις λεπτομέρειες ενός κινούμενου στόχου.
Ανίχνευση κίνησης
Όταν εμφανίζονται κινούμενα αντικείμενα στην εικόνα παρακολούθησης, η τεχνολογία ανίχνευσης κίνησης της Dahua ενεργοποιεί συναγερμό ή ξεκινάει εγγραφή.
Αρχεία για κατέβασμα
DH-IPC-HFW1431T-ZS-2812-S4 Dahua
Τεχνικό Φυλλάδιο - Περισσότερα τεχνικά χαρακτηριστικά θα βρείτε εδώ
Παρελκόμενα

Dahua PFA-134
Βάση στήριξης απο αλουμίνιο και SECC σε λευκό χρώμα. Διαστάσεις : φ90x35mm. Βάρος 0.22Kg
DH-IPC-HFW1431T-ZS-2812-S4 Dahua
Τιμή Λιανικής και Τιμή προσφοράς Internet θα βρείτε στο συνοπτικό τιμοκατάλογο για κάμερες Dahua IP εδώ
και στην σελίδα με τους τιμοκαταλόγους εδώ
Κωδικός Προϊόντος Μ7660







Κάμερα Ασφαλείας Dome IPC-HDBW1235E-W-0280B-S2
