Ασύρματη δικτυακή Wi-Fi Βullet Κάμερα DH-IPC-HFW1430DS-SAW-0280B
Ασύρματη IP Wi-Fi Bullet Κάμερα 4MP (1440p) - Εξωτερικού χώρου
Βαθμός στεγανότητας IP67
Υποδοχή κάρτας μνήμης Micro SD ως 256GB για τοπική καταγραφή video
Κωδικός Προϊόντος M7655
Ασύρματη δικτυακή Bullet Κάμερα DH-IPC-HFW1430DS-SAW-0280B Dahua
Περιγραφή
- Ασύρματη Δικτυακή κάμερα Bullet 4 MP (1440p)
- Αισθητήρας 1/3" CMOS
- Σταθερός φακός 2.8mm
- Συμπίεση video H.265, H.264, H.264B, MJPEG (sub-stream)
- Υπέρυθρος φωτισμός εμβέλειας ως 30 m
- DWDR, ICR, 3DNR, AWB, AGC, BLC
- Δείκτης στεγανότητας IP67
- Wi-Fi
- Τροφοδοσία PoE ή 12 VDC
- Υποδοχή κάρτας μνήμης Micro SD ως 256GB για τοπική καταγραφή video
- Κατανάλωση 2 W - 4,1W
- Διαστάσεις: (ΠxΥxΒ) 166.2 mm × 70.0 mm × 128.6 mm
- 2 Χρόνια εγγύηση
DH-IPC-HFW1430DS-SAW-0280B Dahua
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
DH-IPC-HFW1430DS-SAW-0280B Dahua
| Χρήση | Εξωτερικού Χώρου |
| Τύπος κάμερας | Bullet |
| Ενσύρματη | Ναι |
| Ασύρματη/WiFi | Ναι |
| Αισθητήρας | 1/3" CMOS |
| Ανάλυση | Κύριο κανάλι: 2560 × 1440@1–25/30 fps δεύτερο κανάλι: 704 × 576@1–25 fps 704 × 480@1–30 fps |
| Φακός | 2.8 mm |
| Γωνία Θέασης | Οριζόντια: 90°, Κάθετα: 50°, Διαγώνια: 107° |
| Ευαισθησία | 0.025 lux@F2.0 (Color, 30 IRE) 0.0025 lux@F2.0 (B/W, 30 IRE) 0 lux (Illuminator on) |
| Εμβέλεια IR | 30m |
| Συμπίεση | H.264-H.264+-H.265-H.265+-MJPEG (δεύτερο κανάλι) |
| Υποδοχή Κάρτας | Micro SD ως 256GB |
| Εμβέλεια Wi-Fi | μέχρι 80m |
| Βαθμός Στεγανότητας | IP67 |
| Τροφοδοσία Κάμερας | 12VDC |
| Κατανάλωση Κάμερας |
2-4,1W |
| Αριθμός χρηστών | 6 |
| Χρώμα | Λευκό |
| Περίβλημα | πλαστικό |
| Ενσωματωμένο μικρόφωνο | Όχι |
| Θύρα δικτύου | Rj-45 |
| Πρωτόκολλα δικτύου |
IPv4; HTTP; TCP; UDP; ARP; RTP; RTSP; RTCP; DHCP;DNS; NTP; Multicast; RTMP |
| Πιστοποιήσεις | CE-LVD: EN62368-1; CE-EMC: Electromagnetic Compatibility Directive 2014/30/EU; CE-RED: Radio Equipment Directive 2014/53/EU; FCC: 47 CFR FCC Part 15, Subpart B; FCC ID: FCC PART 15C |
| HLC |
Ναι |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | –40 °C με +60 °C (–40 °F με +140 °F) |
Ασύρματες Δικτυακές (IP) κάμερες Οικονομική σειρά
Με δυνατότητες απλής εγκατάστασης, εύκολης λειτουργίας, και υψηλή αναλογία απόδοσης-κόστους, η οικονομική σειρά ασύρματων δικτυακών καμερών της Dahua χρησιμοποιείται σε σκηνές μικρού και μεσαίου μεγέθους, όπως σπίτια/κατοικίες, μικρού μεγέθους καταστήματα λιανικής και άλλες μικρομεσαίες επιχειρήσεις.
Smart H.265+ & Smart H.264+
Με προηγμένο αλγόριθμο ελέγχου ρυθμού προσαρμογής σκηνής, η τεχνολογία κωδικοποίησης Dahua smart επιτυγχάνει την υψηλότερη απόδοση κωδικοποίησης από το H.265 και H.264, παρέχει βίντεο υψηλής ποιότητας και μειώνει το κόστος αποθήκευσης και μετάδοσης.
Προστασία (IP67, ευρεία τάση)
Βαθμός στεγανότητας IP67: Η κάμερα περνά μια σειρά από αυστηρές δοκιμές στη σκόνη και στο νερό. Εχει
λειτουργία προστασίας από τη σκόνη και το περίβλημα μπορεί να λειτουργεί κανονικά μετά από παραμονή σε νερό βάθους 1 m για 30 λεπτά.
Ευρεία τάση: Η κάμερα επιτρέπει ανοχή τάσης (ευρύ εύρος τάσης) ±30% (για ορισμένα τροφοδοτικά) και εφαρμόζεται ευρέως σε εξωτερικό περιβάλλον με ασταθή τάση.
Ανίχνευση κίνησης
Όταν εμφανίζονται κινούμενα αντικείμενα στην εικόνα παρακολούθησης, η τεχνολογία ανίχνευσης κίνησης της Dahua ενεργοποιεί συναγερμό ή ξεκινάει εγγραφή.
Αρχεία για κατέβασμα
DH-IPC-HFW1430DS-SAW-0280B Dahua
Τεχνικό Φυλλάδιο - Περισσότερα τεχνικά χαρακτηριστικά θα βρείτε εδώ
Παρελκόμενα

Dahua PFA-130E
Αδιάβροχη βάση στήριξης απο αλουμίνιο σε λευκό χρώμα. Διαστάσεις : φ124x41mm. Βάρος 0.35Kg

Dahua PFA-152E
Βάση στήριξης απο αλουμίνιο και SUS304 σε λευκό χρώμα. Διαστάσεις : 125,6x114x20mm. Βάρος 0.27Kg
DH-IPC-HFW1430DS-SAW-0280B Dahua
Τιμή Λιανικής και Τιμή προσφοράς Internet θα βρείτε στο συνοπτικό τιμοκατάλογο για Ασύρματες Wi-Fi κάμερες Dahua IP εδώ
και στην σελίδα με τους τιμοκαταλόγους εδώ
Κωδικός Προϊόντος Μ7655








Δικτυακή κάμερα Bullet 4MP ColorVu DS-2CD2T47G2P-LSU/SL HIKVISION