
Δικτυακή Dome Κάμερα DH-IPC-HDW3249H-AS-PV-0280B Dahua
Δικτυακή Dome Κάμερα 1080p TiOC WizSense
Εξωτερικού χώρου - Υποδοχή κάρτας micro SD μέχρι 256GB
Θερμός φωτισμός εμβέλειας ως 30 m - Ενσωματωμένο μικρόφωνο
Σταθερός φακός 2.8mm 
Κωδικός Προϊόντος M7679
Δικτυακή Dome Κάμερα DH-IPC-HDW3249H-AS-PV-0280B Dahua
Περιγραφή
- Δικτυακή κάμερα Dome 2 MP (1080p)
- Αισθητήρας 1/2.8" CMOS
- Σταθερός φακός 2.8mm
- Συμπίεση video H.265, H.264, H.264B, MJPEG (sub-stream)
- Θερμός φωτισμός εμβέλειας ως 30 m
- Υποδοχή κάρτας micro SD μέχρι 256GB για τοπική καταγραφή video
- ROI, ICR, 3DNR, AWB, AGC, BLC
- Ενσωματωμένο μικρόφωνο
- 1 είσοδος/έξοδος συναγερμού
- Έξυπνη ανίχνευση: εισβολή, συρματόσχοινα (υποστηρίζει την ταξινόμηση και
ακριβή ανίχνευση οχημάτων και ανθρώπων) - Ανίχνευση κίνησης, παραβίαση βίντεο
- Δείκτης στεγανότητας IP67
- Τροφοδοσία PoE ή 12 VDC
- Κατανάλωση 6,1W, 7,35W(PoE)
- Διαστάσεις: 122 mm × Φ110,9 mm.
- 2 Χρόνια εγγύηση
DH-IPC-HDW3249H-AS-PV-0280B Dahua
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
DH-IPC-HDW3249H-AS-PV-0280B Dahua
| Χρήση | Εξωτερικού Χώρου |
| Τύπος κάμερας | Dome |
| Ενσύρματη | Ναι |
| Ασύρματη/WiFi | Όχι |
| Αισθητήρας | 1/2.8" CMOS |
| Ανάλυση | Κύριο κανάλι (1920 × 1080 @ 1–25/30 fps) Δεύτερο κανάλι (704 × 576 @ 1–25/704 × 480 @ 1-30 fps) Τρίτο κανάλι (1280 × 720 @ 1–25/30 fps) |
| Φακός | 2.8 mm |
| Γωνία Θέασης | Οριζόντια: 107°, Κάθετα: 55°, Διαγώνια: 127° |
| Ευαισθησία | 0.0015 Lux@F1.0 |
| Εμβέλεια φωτισμού | 30m |
| Συμπίεση | H.265; H.264; H.264H; H.264B; MJPEG (δεύτερο κανάλι) |
| Υποδοχή Κάρτας | Micro SD (μέχρι 256GB) |
| Αριθμός καναλιών | 3 |
| Βαθμός Στεγανότητας | IP67 |
| Τροφοδοσία Κάμερας | 12VDC-PoΕ |
| Κατανάλωση Κάμερας | 6,1W, 7,35W (PoE) |
| Αριθμός χρηστών | 20 |
| Χρώμα | Λευκό |
| Περίβλημα | Μεταλλικό |
| Ενσωματωμένο μικρόφωνο | Ναι |
| Θύρα δικτύου | Rj-45 |
| Πρωτόκολλα δικτύου | IPv4; IPv6; HTTP; TCP; UDP; ARP; RTP; RTSP; RTCP; RTMP; SMTP; FTP; SFTP; DHCP; DNS; DDNS; QoS; UPnP; NTP; Multicast; ICMP; IGMP; NFS; SAMBA; PPPoE; SNMP |
| Πιστοποιήσεις | CE-LVD: EN62368-1 CE-EMC: Electromagnetic Compatibility Directive 2014/30/EU FCC: 47 CFR FCC Part 15, Subpart B UL/CUL: UL60950-1 CAN/CSA C22.2 No.60950-1-07 |
| HLC |
Ναι |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | –40 °C με +60 °C (–40 °F με +140 °F) |
Κάμερες IP Dahua, σειρά Active Detterence
Με προηγμένο αλγόριθμο βαθιάς εκμάθησης, οι δικτυακές κάμερες της σειράς Active Deterrence υποστηρίζουν έξυπνες λειτουργίες, όπως “Perimeter Protection” “SMD (Smart Motion Detection) και τη λειτουργία Full-Color για την προβολή έγχρωμης εικόνας, ακόμη και σε συνθήκες χαμηλού φωτισμού.
Full Color
Με αισθητήρα υψηλής απόδοσης και φακό μεγάλου διαφράγματος, η τεχνολογία Dahua Full-color μπορεί να εμφανίσει καθαρή πολύχρωμη εικόνα σε περιβάλλον εξαιρετικά χαμηλού φωτισμού. Με αυτή την τεχνολογία φωτοευαισθησίας, η κάμερα μπορεί να τραβήξει περισσότερο διαθέσιμο φως και να εμφανίσει περισσότερες πολύχρωμες λεπτομέρειες εικόνας.
Smart H.265+ & Smart H.264+
Με προηγμένο αλγόριθμο ελέγχου ρυθμού προσαρμογής σκηνής, η τεχνολογία κωδικοποίησης Dahua smart επιτυγχάνει την υψηλότερη απόδοση κωδικοποίησης από το H.265 και H.264, παρέχει βίντεο υψηλής ποιότητας και μειώνει το κόστος αποθήκευσης και μετάδοσης.
Σειρήνα και ενεργή αποτροπή φωτός (Light Active Detterence)
Η σειρήνα Dahua και η κάμερα δικτύου ενεργής αποτροπής φωτός υποστηρίζουν οπτικό και φωνητικό συναγερμό όταν συμβαίνει κάτι στη περίμετρο, για την ενεργοποίηση της αποτροπής και αποτελεσματική παρέμβαση. Η κάμερα προσφέρει δυνατότητα επιλογής φωνής και υποστηρίζει προσαρμοσμένη εισαγωγή φωνής.
Περισσότερα για τη τεχνολογία TiOC μπορείτε να διαβάσετε και στο ενημερωτικό μας άρθρο εδώ
WizSense
WizSense - η νέα τεχνολογία σε καταγραφικά & κάμερες Dahua
Η Νέα τεχνολογία, που βασίζεται σε αλγόριθμους τεχνητής νοημοσύνης.
Η Dahua Technology, παρουσίασε πρόσφατα την ανανεωμένη σειρά ΑΙ προϊόντων WizSense, που βασίζεται σε αλγόριθμους βαθιάς εκμάθησης & εστιάζει σε ανθρώπους & σε οχήματα.
Τα προϊόντα της σειράς ΑΙ έρχονται με αναβαθμισμένες δυνατότητες όπως αμφίδρομο ήχο, SMD 3.0 και άλλα πολλά.
Μάθετε περισσότερες πληροφορίες για την νέα τεχνολογία WizSense εδώ

Αρχεία για κατέβασμα
DH-IPC-HDW3249H-AS-PV-0280B Dahua
Τεχνικό Φυλλάδιο - Περισσότερα τεχνικά χαρακτηριστικά θα βρείτε εδώ
Παρελκόμενα

Dahua PFA-152E
Βάση στήριξης απο αλουμίνιο και SUS304 σε λευκό χρώμα. Διαστάσεις : 125,6x114x20mm. Βάρος 0.27Kg
DH-IPC-HDW3249H-AS-PV-0280B Dahua
Τιμή Λιανικής και Τιμή προσφοράς Internet θα βρείτε στο συνοπτικό τιμοκατάλογο για κάμερες Dahua IP εδώ
και στην σελίδα με τους τιμοκαταλόγους εδώ
Κωδικός Προϊόντος Μ7679








