Rex Signal Extender AJAX
Επέκταση σήματος
Μετάδοση σήματος συναγερμού σε 0,3s
Κωδικός Προϊόντος AJR002 (Λευκό) / AJR003 (Μαύρο)
Rex Signal Extender AJAX
Rex Signal Extender AJAX
Το ReX είναι μια επέκταση εμβέλειας ραδιοφωνικού σήματος που ενισχύει την εμβέλεια όλων των συσκευών συστήματος ασφαλείας Ajax και διαχειρίζεται την επικοινωνία τους με τον πίνακα. Η έξυπνη επέκταση εμβέλειας ραδιοφωνικού σήματος επιτρέπει στους χρήστες να τοποθετούν συσκευές Ajax σε σημαντική απόσταση από τον πίνακα για την προστασία πολυώροφων γραφείων, ανεξάρτητων κτιρίων, ακόμη και εργοστασίων παραγωγής. Η σύνδεση 5 ReX στο σύστημα ασφαλείας επεκτείνει την κάλυψή του έως και 35 km².
Ενισχύει το σύστημα ασφαλείας
Το ReX ενσωματώνει τις συσκευές σε μια αυτόνομη ομάδα εντός του συστήματος. Η επέκταση αναλαμβάνει τον πλήρη έλεγχο της κατάστασης εάν η σύνδεση με τον πίνακα διακοπεί για κάποιο λόγο. Εάν ένας από τους ανιχνευτές του στείλει σήμα συναγερμού, το ReX μπορεί να ενεργοποιήσει τη σειρήνα για να τραβήξει την προσοχή στο περιστατικό και να τρομάξει τον διαρρήκτη.
Τεχνικά χαρακτηριστικά
Rex Signal Extender AJAX
| Κατηγορία | Επέκταση εμβέλειας ραδιοφωνικών καναλιών |
| Τοποθέτηση | Εσωτερικού χώρου |
| Συμβατότητα |
Όλοι οι πίνακες συναγερμού Ajax *δεν υποστηρίζει το motioncam |
| Μέγιστος αριθμός συσκευών (σε σύστημα με μία επέκταση εμβέλειας) | Hub, Hub 2 — up to 99 Hub Plus — up to 149 Hub 2 Plus — up to 199 |
| Μέγιστος αριθμός ReΧ ανά Hub |
Hub — 1
Hub Plus/Hub 2/Hub 2 Plus — 5 |
| Χρόνος μετάδοσης σήματος συναγερμού |
0,3 s |
| Υγρασία λειτουργίας |
μέχρι 75% |
| Λειτουργικό σύστημα |
OS Malevich |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | Jeweller (868.0-868.6 MHz) |
| Εμβέλεια επικοινωνίας | Έως 1.800 μ (σε ανοιχτή περιοχή) |
| Τάση λειτουργίας | 110-240 V AC |
| Προστασία δολιοφθοράς (tamper) | Διαθέσιμη |
| Διάρκεια Ζωής |
10 χρόνια |
| Εγγύηση | 2 Χρόνια |
| Βάρος | 330 g |
| Διαστάσεις |
163 mm × 163 mm × 36 mm |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | −10°C to +40°C |
Αρχεία για κατέβασμα
Rex Signal Extender AJAX
Τεχνικό Φυλλάδιο - Περισσότερα τεχνικά χαρακτηριστικά θα βρείτε εδώ
Τιμή Λιανικής και Τιμή προσφοράς Internet θα βρείτε στο συνοπτικό τιμοκατάλογο για ασύρματους συναγερμούς Ajax εδώ
και στην σελίδα με τους τιμοκαταλόγους εδώ
Κωδικός Προϊόντος AJR002 (Λευκό)/ AJR003 (Μαύρο)







Paradox PMD75