Ajax Relay
Αναμεταδότης χαμηλού φορτίου για έλεγχο συσκευών άπο απόσταση
Εμβέλεια επικοινωνίας ως 1000m
Κωδικός Προϊόντος AJ007
Ajax Relay
Ajax Relay
Η ευελιξία των ρυθμίσεων και η χαμηλή κατανάλωση ενέργειας καθιστούν τον αναμεταδότη ένα καθολικό εργαλείο για τον έλεγχο του εξοπλισμού. Η ξηρή επαφή δεν είναι γαλβανικά συνδεδεμένη στο τροφοδοτικό της συσκευής ώστε να μπορεί να χρησιμοποιηθεί τόσο σε δίκτυα χαμηλής τάσης όσο και σε οικιακά δίκτυα. Υπάρχουν δισταθερές και παλμικές λειτουργίες. Ο αναμεταδότης μπορεί εύκολα να συνδεθεί σε μια μονάδα τροφοδοσίας σε συνδυασμό με μια εφεδρική μπαταρία.
Εύκολη Εγκατάσταση
Η σύνδεση του αναμεταδότη με τον πίνακα διαρκεί λιγότερο από ένα λεπτό — αρκεί να σαρώσετε έναν κωδικό QR με την εφαρμογή Ajax. Η μικροσκοπική συσκευή (39×33×18 mm) χωράει εύκολα σε κουτί διακλάδωσης, ηλεκτρικό πίνακα ή σώμα μονάδας μεταγωγής. Και η εύκαμπτη εξωτερική κεραία παρέχει σταθερή συνδεσιμότητα.
Ευελιξία
Τεχνικά χαρακτηριστικά
Ajax Relay
| Κατηγορία | Αναμεταδότης ραδιοφωνικού καναλιού |
| Συμβατότητα | Όλοι οι πίνακες συναγερμού και όλες οι επεκτάσεις σήματος Ajax |
| Τύπος συσκευής |
Ασύρματη |
| Τοποθέτηση | σε ηλεκτρικό πίνακα διανομής ή κουτί σύνδεσης |
| Στοιχείο ενεργοποίησης |
Ηλεκτρομαγνητικό ρελέ |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | Jeweller (868.0-868.6 MHz) |
| Εμβέλεια επικοινωνίας | Έως 1.000 μ (σε ανοιχτή περιοχή) |
| Δείκτης Προστασίας |
IP20 |
| Τροφοδοσία |
7 - 24 V
|
| Διάρκεια ζωής αναμεταδότη |
200,000 switch-ons |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0°C to +64°C |
| Υγρασία λειτουργίας |
μέχρι 75% |
| Διαστάσεις | 39 mm × 33 mm × 18 mm |
| Προστασία τάσης |
Mεγ — 36.5 V, ελ — 6.5 V |
| Μέγιστο ρεύμα φορτίου |
5A σε 36V DC, 13A σε 230V AC |
| Μέγιστη προστασία θερμοκρασίας |
>65°C στο σημείο της εγκατάστασης |
| Έλεγχος παραμέτρων κατανάλωσης ενέργειας | Τάση |
| Εγγύηση | 2 Χρόνια |
| Βάρος | 25 g |
| Διάρκεια ζωής |
10 Χρόνια |
| Περιεχόμενα συσκευασίας |
Relay Οδηγίες εγκατάστασης Οδηγίες χρήσης |
Τιμή Λιανικής και Τιμή προσφοράς Internet θα βρείτε στο συνοπτικό τιμοκατάλογο για ασύρματους συναγερμούς Ajax εδώ
και στην σελίδα με τους τιμοκαταλόγους εδώ
Κωδικός Προϊόντος AJ007










Paradox PMD85