Ajax DoubleButton
Ασύρματη συσκευή χειρός
Eγγυημένη απόκριση συναγερμού
Κωδικός Προϊόντος AJ031 (Λευκό)/ AJ032 (Μαύρο)
Ajax DoubleButton
Ajax DoubleButton
Όχι λάθος πατήματα
Για να ενεργοποιήσετε τον συναγερμό, πρέπει να πατήσετε ταυτόχρονα και τα δύο κουμπιά. Είναι άκαμπτα και χωρίζονται από ένα πλαστικό φράγμα. Αυτά τα μέτρα εξαλείφουν τους ψευδείς συναγερμούς όταν μεταφέρετε το DoubleButton σε τσέπη ή τσάντα.
Χωρίς περιττές αποστολές
Το DoubleButton υποστηρίζει επιβεβαιωμένους συναγερμούς. Αυτή η δυνατότητα υπονοεί την παροχή καθοδήγησης στους χρήστες: ποια σειρά πιέσεων απαιτείται για τη δημιουργία μιας επιβεβαιωμένης συνθήκης συναγερμού. Παρέχει 100% εγγύηση ότι ο συναγερμός αναμονής ενεργοποιήθηκε σκόπιμα και μόνο από εξουσιοδοτημένο χρήστη.
Εγγυημένη Μετάδοση
Η συσκευή χειρός μεταδίδει ένα σήμα στον πίνακα συναγερμού μέσω του Jeweller—ένα πρωτόκολλο αμφίδρομης ραδιοεπικοινωνίας που επικοινωνεί σε εμβέλεια έως και 1300 μέτρα. Ένα LED που αναβοσβήνει επαληθεύει την επιτυχή παράδοση του συναγερμού. Το Jeweler κρυπτογραφεί τα μεταδιδόμενα δεδομένα και αποτρέπει την πλαστογραφία της συσκευής. Σε περίπτωση παρεμβολής, το σύστημα Ajax μεταβαίνει σε ελεύθερη ραδιοσυχνότητα και όταν μπλοκάρει η συχνότητα, ειδοποιεί τους χρήστες και μια εταιρεία ασφαλείας για την κατάσταση.
Τεχνικά χαρακτηριστικά
Ajax DoubleButton
| Κατηγορία | Ασύρματη συσκευή χειρός |
| Συμβατότητα | Όλοι οι πίνακες συναγερμού και όλες οι επεκτάσεις σήματος Ajax |
| Αποτροπή λάθος συναγερμού |
Ναι |
| Αριθμός κουμπιών | 2 |
| Μετάδοση συναγερμού |
Μέχρι 0,15 s |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | Jeweller (868.0-868.6 MHz) |
| Εμβέλεια επικοινωνίας | Έως 1.300 μ (σε ανοιχτή περιοχή) |
| Δείκτης Προστασίας |
IP55 |
| Τροφοδοσία | Μπαταρία CR2032 3V |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας |
Μέχρι 5 χρόνια |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | −10°C to +40°C |
| Υγρασία λειτουργίας |
μέχρι 75% |
| Διαστάσεις | 47 mm × 35 mm × 16 mm |
| Λειτουργία Πανικού |
Όχι |
| Διάρκεια Ζωής |
10 χρόνια |
| Εγγύηση | 2 Χρόνια |
| Βάρος | 17 g |
| Περιεχόμενα συσκευασίας |
Ajax DoubleButton, Προεγκατεστημένη μπαταρία CR032 Οδηγίες χρήσης |
Τιμή Λιανικής και Τιμή προσφοράς Internet θα βρείτε στο συνοπτικό τιμοκατάλογο για ασύρματους συναγερμούς Ajax εδώ
και στην σελίδα με τους τιμοκαταλόγους εδώ
Κωδικός Προϊόντος AJ031 (Λευκό)/ AJ032 (Μαύρο)










